Oferta pracy

Product Manager

PPF Hasco-Lek SAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wybranym produktem/kategorią produktów.

  • Opracowywanie oraz wdrażanie założeń planów marketingowych dla powierzonych kategorii.

  • Tworzenie oraz implementacja kampanii ATL i BTL dla powierzonych marek.

  • Współpraca z działem mediów przy tworzeniu efektywnych planów mediowych.

  • Aktywna współpraca z aptecznym działem sprzedaży i marketingiem handlowym przy tworzeniu, realizacji i analizy wyników sprzedaży.

  • Aktywna współpraca z medycznym działem sprzedaży w celu promocji produktów.

  • Wdrażanie i koordynowanie bieżących aktywności związanych z powierzonymi kategoriami produktowymi.

  • Planowanie i koordynowanie budżetu podległych kategorii produktowych.

  • Przygotowywanie prognoz, analiz i rekomendacji w oparciu o dane i badania rynkowe.

  • Współpraca z działem badań i rozwoju przy tworzeniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek.

  • Kreowanie koncepcji nowych produktów w oparciu o monitoring trendów rynkowych oraz potrzeb i zachowań potencjalnych klientów.

  • Działania mające na celu utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, marketing, zarządzanie).

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarach zarządzania produktami, kategorią produktów, doświadczenie z big brands.

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej (jako warunek konieczny).

  • Doświadczenie w tworzeniu kampanii ATL, w tym TV oraz kampanii skierowanych do lekarzy.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, zarządzania projektami oraz tworzenia narzędzi promocyjnych dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Umiejętność zarządzania cyklem życia produktów.

  • Znajomość i umiejętność korzystania z różnorodnych form i narzędzi reklamowych.

  • Kreatywność, pomysłowość i umiejętności analityczne.

  • Wielozadaniowość i umiejętność prowadzenia wielu tematów w tym samym czasie.

  • Umiejętność przygotowania oraz prowadzenia prezentacji i szkoleń produktowych.

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).

To oferujemy

  • Możliwość pracy i realizacji ciekawych projektów dla jednej z największych firm farmaceutycznych na rynku polskim.

  • Możliwość rozwoju zawodowego – zdobycie doświadczenia w powierzonym obszarze poprzez pracę ze znanymi markami.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta Multisport.

  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. telefon i laptop.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • działania rozwojowe i szkolenia

  • rekrutacje wewnętrzne

  • onboarding ogólnofirmowy online

  • udział w wydarzeniach sportowych

  • biblioteczka Hasco

  • wakacje we własnym ośrodku nad morzem

  • opcja częściowej pracy zdalnej na wielu stanowiskach

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagrody za staż pracy

PPF Hasco-Lek SA

Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości, wielokrotnie nagradzanych leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Prowadzimy także zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych oraz farmacji. Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał. Na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad 35 lat. Pracują dla nas najlepsi specjaliści w branży. Dowiedz się więcej na: www.hasco-lek.pl.

Przewiń do profilu firmy

Co zrobić, by do nas dołączyć?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.