Oferta pracy

Product Manager

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

  • Konstruktorska 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Konstruktorska 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskuje informacje o rynku, klientach i ich potrzebach oraz pozycji i działaniach konkurencji w celu dostosowania strategii i planów działań marketingowo-sprzedażowych dla zarządzanej oferty produktowej

  • Zarządza grupą produktów i rozwiązań, w szczególności odpowiada za merytoryczne przygotowanie materiałów informacyjnych i dokumentacji technicznej, uczestnictwo w określaniu parametrów sprzedażowych i logistycznych oferty, współpracę przy opracowywaniu działań komunikacyjnych i promocyjnych

  • Przygotowuje ofertę produktową, uwzględniając optymalny zakres oferty i poziom cen w stosunku do konkurencji oraz propozycje kanałów dostępu do rynku, mające na celu realizację zakładanego budżetu sprzedaży

  • Promuje przypisaną ofertę produktową wśród klientów wewnętrznych i zewnętrznych poprzez opracowywanie i prowadzenie prezentacji produktowych.

  • Odpowiada za wprowadzenie nowych produktów oraz zmiany w asortymencie zgodnie ze strategia grupy SE (Coin COLA proces) oraz z uwzględnieniem aktualizacji danych w SAP. Współpracuje z działem komunikacji podczas przygotowania media planu i uczestniczy w jego realizacji

  • Współodpowiada za realizację zakładanego poziomu obrotów i marży dla zarządzanej grupy produktów

  • Uczestniczy w prognozowaniu poziomu zamówień i marży dla zarządzanych linii produktów

  • Analizuje poziom sprzedaży, upustów i rabatów, marży oraz inicjuje i wdraża rozwiązania mające na celu realizację zamierzonych celów w tym zakresie

  • Współtworzy (lub Opracowuje) oraz wdraża plan działań marketingowych dla oferty produktowej, koordynuje kampanie oraz wydarzenia marketingowe dla klientów

  • Koordynuje, zarządza i uczestniczy w projektach marketingowych mających na celu rozwój sprzedaży oferty produktowej w MEE

  • Odpowiada merytorycznie za ofertę produktową, materiały marketingowe, komunikacyjne i szkoleniowe

  • Współpracuje z Działem Sprzedaży oraz Działem Marketingu przy przygotowaniu i wdrożeniu materiałów i programów marketingowych

  • Uczestniczy w opracowaniu planu wydatków marketingowych oraz ich realizacji.

Nasze wymagania

  • wiedza o rynku ED lub AUT, znajomość produktów ED lub AUT

  • znajomość technik marketingowych w B2B

  • zdolności analityczne,

  • umiejętności koordynacji i zarządzania działaniami projektowymi,

  • umiejętność współpracy,

  • otwartość,

  • optymizm,

  • samodzielność,

  • umiejętności interpersonalne,

  • inicjatywa,

  • proponowanie rozwiązań,

  • kreatywność

  • wykształcenie: elektryka,

  • doświadczenia zawodowe w dziale marketingu na stanowisku Junior Product Manager lub w sprzedaży w branży pokrewnej min. 3 lata

  • język angielski - średniozaawansowany

To oferujemy

  • Exciting job in an international company, which is leading the Digital Transformation of Energy Management and Automation, with significant market share

  • Collaboration with cross-region teams

  • Work in a diverse and supportive team of professionals.

  • Mentor & induction training - that will help you to smoothly find yourself in our company

  • Opportunity to develop and grow through experience and exposure

  • Wide choice of benefits

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Annual bonus

Celem Schneider Electric jest wsparcie wszystkich w optymalnym wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania ze zrównoważonym rozwojem. Nazywamy to Life Is On.

Naszą misją jest bycie cyfrowym parterem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy Product Managera do naszego zespołu w Warszawie