Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

medac GmbH Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii rozwoju i planów marketingowych dla powierzonych produktów oraz praca przy ich realizacji.

  • Monitorowanie sprzedaży i analiza rynku.

  • Planowanie budżetu promocyjnego i zarządzanie nim.

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych, także w formie zdigitalizowanej.

  • Organizacja i udział w wydarzeniach naukowych własnych lub zewnętrznych, także w trybie on-line.

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z wiedzy o produktach i strategii promocyjnej.

  • Wsparcie promocji i sprzedaży poprzez udział w spotkaniach, prezentacje produktowe.

  • Stała współpraca ze środowiskiem opiniotwórczym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne, z zakresu nauk biologicznych lub marketingowe.

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej i w zakresie obowiązków wskazanych powyżej.

  • Znajomość rynku szpitalnego.

  • Znajomość i doświadczenie z zakresu digital marketing.

  • Doświadczenie pracy w terenie jako przedstawiciel medyczny.

  • Znajomość analizy rynku i otoczenia biznesowego.

  • Umiejętność myślenia strategicznego.

  • Znajomość MS Office.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Niezbędna gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pakiet świadczeń socjalnych.

medac to renomowana firma farmaceutyczna o międzynarodowym zasięgu działania, rozwijająca się dynamicznie od ponad 50 lat. Aktualnie firma zatrudnia ponad 1800 pracowników, angażując się w rozwój produktów leczniczych, a także wyrobów medycznych do diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych, urologicznych oraz autoimmunologicznych. Jesteśmy przywiązani do solidnych wartości, działamy perspektywicznie i kierujemy się zawsze dobrem pacjenta.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

CV oraz ewentualnie dodatkowo prezentacja multimedialna na swój temat.