Logo Pracuj.pl

Product Manager

medac GmbH Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii rozwoju i planów marketingowych dla powierzonych produktów oraz praca przy ich realizacji.
  • Monitorowanie sprzedaży i analiza rynku.
  • Planowanie budżetu promocyjnego i zarządzanie nim.
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych, także w formie zdigitalizowanej.
  • Organizacja i udział w wydarzeniach naukowych własnych lub zewnętrznych, także w trybie on-line.
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z wiedzy o produktach i strategii promocyjnej.
  • Wsparcie promocji i sprzedaży poprzez udział w spotkaniach, prezentacje produktowe.
  • Stała współpraca ze środowiskiem opiniotwórczym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne, z zakresu nauk biologicznych lub marketingowe.
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej i w zakresie obowiązków wskazanych powyżej.
  • Znajomość rynku szpitalnego.
  • Znajomość i doświadczenie z zakresu digital marketing.
  • Doświadczenie pracy w terenie jako przedstawiciel medyczny.
  • Znajomość analizy rynku i otoczenia biznesowego.
  • Umiejętność myślenia strategicznego.
  • Znajomość MS Office.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Niezbędna gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

medac GmbH Sp. z o.o.

medac to renomowana firma farmaceutyczna o międzynarodowym zasięgu działania, rozwijająca się dynamicznie od ponad 50 lat. Aktualnie firma zatrudnia ponad 1800 pracowników, angażując się w rozwój produktów leczniczych, a także wyrobów medycznych do diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych, urologicznych oraz autoimmunologicznych. Jesteśmy przywiązani do solidnych wartości, działamy perspektywicznie i kierujemy się zawsze dobrem pacjenta.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

CV oraz ewentualnie dodatkowo prezentacja multimedialna na swój temat.

Product Manager, Warszawa