Logo Pracuj.pl

Product Manager

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.O firmie

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

Konstruktorska 12

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskuje informacje o rynku, klientach i ich potrzebach oraz pozycji i działaniach konkurencji w celu dostosowania strategii i planów działań marketingowo-sprzedażowych dla zarządzanej oferty produktowej
  • Zarządza grupą produktów i rozwiązań, w szczególności odpowiada za merytoryczne przygotowanie materiałów informacyjnych i dokumentacji technicznej, uczestnictwo w określaniu parametrów sprzedażowych i logistycznych oferty, współpracę przy opracowywaniu działań komunikacyjnych i promocyjnych
  • Przygotowuje ofertę produktową, uwzględniając optymalny zakres oferty i poziom cen w stosunku do konkurencji oraz propozycje kanałów dostępu do rynku, mające na celu realizację zakładanego budżetu sprzedaży
  • Promuje przypisaną ofertę produktową wśród klientów wewnętrznych i zewnętrznych poprzez opracowywanie i prowadzenie prezentacji produktowych.
  • Odpowiada za wprowadzenie nowych produktów oraz zmiany w asortymencie zgodnie ze strategia grupy SE (Coin COLA proces) oraz z uwzględnieniem aktualizacji danych w SAP. Współpracuje z działem komunikacji podczas przygotowania media planu i uczestniczy w jego realizacji
  • Współodpowiada za realizację zakładanego poziomu obrotów i marży dla zarządzanej grupy produktów
  • Uczestniczy w prognozowaniu poziomu zamówień i marży dla zarządzanych linii produktów
  • Analizuje poziom sprzedaży, upustów i rabatów, marży oraz inicjuje i wdraża rozwiązania mające na celu realizację zamierzonych celów w tym zakresie
  • Współtworzy (lub Opracowuje) oraz wdraża plan działań marketingowych dla oferty produktowej, koordynuje kampanie oraz wydarzenia marketingowe dla klientów
  • Koordynuje, zarządza i uczestniczy w projektach marketingowych mających na celu rozwój sprzedaży oferty produktowej w MEE
  • Odpowiada merytorycznie za ofertę produktową, materiały marketingowe, komunikacyjne i szkoleniowe
  • Współpracuje z Działem Sprzedaży oraz Działem Marketingu przy przygotowaniu i wdrożeniu materiałów i programów marketingowych
  • Uczestniczy w opracowaniu planu wydatków marketingowych oraz ich realizacji.

Nasze wymagania

  • wiedza o rynku ED lub AUT, znajomość produktów ED lub AUT
  • znajomość technik marketingowych w B2B
  • zdolności analityczne,
  • umiejętności koordynacji i zarządzania działaniami projektowymi,
  • umiejętność współpracy,
  • otwartość,
  • optymizm,
  • samodzielność,
  • umiejętności interpersonalne,
  • inicjatywa,
  • proponowanie rozwiązań,
  • kreatywność
  • wykształcenie: elektryka,
  • doświadczenia zawodowe w dziale marketingu na stanowisku Junior Product Manager lub w sprzedaży w branży pokrewnej min. 3 lata
  • język angielski - średniozaawansowany

To oferujemy

  • Exciting job in an international company, which is leading the Digital Transformation of Energy Management and Automation, with significant market share
  • Collaboration with cross-region teams
  • Work in a diverse and supportive team of professionals.
  • Mentor & induction training - that will help you to smoothly find yourself in our company
  • Opportunity to develop and grow through experience and exposure
  • Wide choice of benefits

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • ryczałt na paliwo
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • Annual bonus

Celem Schneider Electric jest wsparcie wszystkich w optymalnym wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania ze zrównoważonym rozwojem. Nazywamy to Life Is On.

Naszą misją jest bycie cyfrowym parterem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy Product Managera do naszego zespołu w Warszawie

Aktualne oferty pracodawcy
C

Product Manager, Konstruktorska 12, Mokotów, Warszawa