Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Audio Klan Janusz Prządka spółka jawna, ul. Gen. Andersa 12 lok. LU2, 00-201 Warszawa (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym wyłącznie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Audio Klan Janusz Prządka spółka jawna z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected] Pełną informację odnośnie przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

AUDIO KLAN Janusz Prządka Spółka Jawna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakty i współpraca z dostawcami zagranicznymi oraz krajowymi

  • Monitorowanie sprzedaży hurtowej i detalicznej

  • Przygotowywanie zamówień oraz negocjacje handlowe

  • Przygotowywanie opisów produktów

  • Kontrola osiąganych wyników w poszczególnych kanałach sprzedaży off-line i on-line

  • Śledzenie trendów rynkowych

  • Monitoring konkurencji

  • Współpraca z Działem Marketingu i Działem Handlowym

  • Przygotowywanie kalkulacji produktów i zarządzanie cenami

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Płynne posługiwanie się jęz. angielskim

  • Znajomość MS Office (Excel, Power Point, Word)

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania

Mile widziane

  • Znajomość branży elektroniki konsumenckiej

  • Znajomość e-commerce

  • Wiedza w obszarze Digital Marketingu

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt managerski

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

  • Prywatna opieka medyczna

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Bardzo dobry dojazd nową trasą szybkiego ruchu

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Stabilna sytuacja firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

O domowych urządzeniach audio-video wiemy wszystko. Jesteśmy prężnie działającym dystrybutorem znanych i prestiżowych marek, takich jak Yamaha, Bowers & Wilkins, Audio-Technica, Koss, NAD, dostarczającym produkty AV do popularnych sieci handlowych, niezależnych sklepów specjalistycznych i własnej sieci Top Hi-Fi & Video Design. Już teraz możesz stać się częścią naszego zespołu - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Marki (okolice Centrum Handlowego M1)

Jeśli:

Jesteś pozytywnie nastawiony do życia, nie boisz się wyzwań, zawsze dążysz do realizacji postawionych przed Tobą zadań, to będzie nam niezmiernie miło, abyś dołączył do naszego zespołu i pomagał nam wspólnie rozwijać rynek audio-video w Polsce.