Oferta pracy

Product Manager

Bakalland S.A.

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Fabryczna 5

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie krótko- i długoterminowego planu rozwoju kategorii oraz podległych marek celem maksymalizacji wyników sprzedażowych

  • Bieżące monitorowanie sprzedaży i odsprzedaży kategorii w kanale oraz ścisła współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie planowania i egzekucji ustalonej strategii u kluczowych Klientów

  • Planowanie i kontrola wykonania budżetu

  • Analiza danych finansowych kategorii i inicjowanie działań np. plan poprawy zyskowności

  • Analiza danych rynkowych kategorii i wnioskowanie na ich podstawie

  • Przygotowywanie prezentacji handlowych i marketingowych

  • Inicjowanie oraz wdrażanie projektów innowacyjnych i renowacyjnych wynikających z ustalonego planu rozwoju kategorii

  • Rozwój opakowań jednostkowych i zbiorczych

  • Współpraca z kancelarią prawną w zakresie rejestracji znaków towarowych

Nasze wymagania

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki Socjologia, Ekonomia, Marketing, Żywienie Człowieka i Ocena Żywności

  • Doświadczenie min. 4-5-letnie w dziale marketingu

  • Znajomość branży FMCG (preferowany sektor spożywczy)

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów NPD

  • Doświadczenie we współpracy z domem mediowym, agencjami kreatywnymi oraz reklamowymi i drukarniami

  • Umiejętności analityczne – wnioskowanie na podstawie danych

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i oczekiwań Klienta wewnętrznego/zewnętrznego

  • Kreatywność i pasja

  • Znajomość bazy danych NIELSEN

  • Biegła obsługa pakietu MS Office – w szczególności Excel oraz Power Point

  • Język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym (min. B2)

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole

  • Dobrą atmosferę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet benefitów (opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Atrakcyjnie umiejscowione biuro na Warszawskim Powiślu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników