Logo Pracuj.pl

Product Manager

Aristo Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

Aristo Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Baletowa 30

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

W związku z rozwojem firmy Aristo Pharma Sp. Z o.o. powiększamy zespół działu marketingu. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Product Managera.

Z nami będziesz:

- Zarządzać komunikacją kierowaną do lekarzy dermatologów i urologów (leki Rx ,OTC, suplementy diety)

- Analizować sytuację rynkową oraz działania konkurencji

- Opracowywać i przygotowywać strategię marketingową oraz nadzorować jej realizację

- Przygotowywać koncepcję i nadzorować produkcję materiałów marketingowych

- Szkolić Przedstawicieli oraz ściśle współpracować z działem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu marketingiem leków RX/OTC/suplementów diety (w szczególności z obszarów dermatologia, ginekologia, urologia)
  • Masz doświadczenie w tworzeniu materiałów szkoleniowych i marketingowych
  • Jesteś kreatywny, samodzielny oraz wychodzisz z inicjatywą
  • Dobrze organizujesz pracę oraz posiadasz umiejętność ustalania priorytetów
  • Masz rozwinięte umiejętności interpersonalne i potrafisz pracować w zespole
  • Znasz język angielski na minimalnym poziomie B2

To oferujemy

  • Ambitne wyzwania, połączone z możliwością rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Samochód i telefon służbowy
  • Stabilne zatrudnienie oraz dodatkowe benefity socjalne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Jesteśmy firmą farmaceutyczną działającą od 2005 r. Leki AXXON przez wiele lat stosowania zyskały zaufanie lekarzy specjalistów i pacjentów dzięki wysokiej jakości, o którą dbamy od pierwszych etapów produkcji. Rozwój firmy oparty jest o wprowadzanie każdego roku nowych preparatów z zakresu dermatologii, ginekologii, urologii, psychiatrii i neurologii oraz medycyny rodzinnej. Dzięki nowocześnie wyposażonym laboratoriom AXXON, wykwalifikowany zespół działu R&D opracowuje receptury nowych formulacji.

Product Manager, Baletowa 30, Ursynów, Warszawa