Oferta pracy

Product Manager

INFOR PL S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie planów marketingowych usługi poradnictwa

  • marketingowe zarządzanie i odpowiedzialność za jakość produktu

  • kreowanie nowych ofert oraz tworzenie planów rozwoju usługi poradnictwa

  • planowanie i realizacja sprzedaży w zakresie usługi poradnictwa

  • analiza efektywności prowadzonych działań marketingowo-handlowych

  • analiza potencjalnych i obecnych klientów

  • analiza działań i produktów konkurencji oraz trendów rynkowych

  • planowanie kanałów sprzedaży

  • planowanie, zarządzanie i kontrola budżetu

  • pozyskiwanie i nadzór nad zespołem ekspertów świadczących usługi poradnictwa

Nasze wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata na stanowisku product managera odpowiadającego za rozwijanie portfolio produktowego

  • kompetencje menedżerskie z podstawową wiedzą merytoryczną z obszaru prawa, ze szczególnym wskazaniem podatków, rachunkowości, prawa pracy i ZUS

  • podstawowa wiedza w zakresie systemów funkcjonujących w obszarze porad telefonicznych i emailowych

  • znajomość i wykorzystywanie nowoczesnych technologii w biznesie

  • umiejętności samodzielnego prowadzenia projektów marketingowych i sprzedażowych

To oferujemy

  • satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dobre warunki pracy i realną możliwość rozwoju

  • duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań

  • praca w trybie hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowy urlop