Oferta pracy

Product Manager

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, przygotowanie i wdrażanie nowych produktów kosmetycznych na rynek;

  • Kontakty z dostawcami: doradztwo produktowe, techniczne, kalkulacje, negocjacje finansowe, monitoring realizacji ofert;

  • Monitorowanie oraz analiza światowych i krajowych trendów rynkowych branży kosmetycznej;

  • Ścisła współpraca z fabrykami w zakresie tworzenia nowych formuł i receptur;

  • Kreatywne rekomendowanie nowości, składników lub receptur zgodnych z aktualnymi trendami;

  • Tworzenie harmonogramów, kosztorysów i dokumentacji;

  • Odpowiedzialność za pełen cykl życia produktu;

  • Współpraca z grafikiem i drukarnią przy tworzeniu opakowań.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku w branży kosmetycznej – warunek konieczny;

  • Doświadczenie w tworzeniu koncepcji nowych produktów – receptury, koncepcje graficzne;

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji kilku projektów jednocześnie;

  • Umiejętność redagowania treści marketingowych, wysokie poczucie estetyki, kreatywność;

  • Umiejętność tworzenia czytelnych briefów;

  • Biegła znajomość j. angielskiego – warunek konieczny;

  • Odpowiedzialność, inicjatywa i samodzielność w działaniu;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Mile widziane uprawnienia Safety Assesora.

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej, twórczej atmosferze w pełnym pomysłów i energii do ich realizowania zespole;

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i zaangażowania;

  • Pracę w dynamicznej firmie nastawionej na rozwój;

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Veoli Botanica to młoda, dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków naturalnych zgodnych z filozofią Clean Beauty. Pełen pasji zespół uczestniczy w procesie produkcji kosmetyków od początku do końca, dbając o jakość produktów - na każdym etapie jego tworzenia.

W wyniku kolejnego etapu rozwoju poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko Product Managera.

Przewiń do profilu firmy