Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Product Manager

CANAL+ Polska S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

aleja Sikorskiego 9

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych koncepcji rozwoju produktu we współpracy z organizacją

  • Zarządzanie roadmapą i backlogiem produktu

  • Opracowywanie wymagań funkcjonalnych dla zespołu wytwórczego

  • Stała współpraca z zespołem wytwórczym

  • Weryfikacja jakości produktu przed wdrożeniami produkcyjnymi

  • Monitorowanie mierników produktowych w celu określania nowych rozwiązań i priorytetyzacji

  • Współpraca z innymi product managerami oraz zespołami przy realizacji cross-obszarowych inicjatyw

Nasze wymagania

  • Masz 5+ lat doświadczenia w zarządzaniu produktem cyfrowym

  • Masz doświadczenie z narzędziami analitycznymi monitorującymi mierniki produktowe

  • Potrafisz myśleć strategicznie, ale nie masz przeszkód w schodzeniu na poziom detali

  • Masz doświadczenie w pracy ze zwinnymi metodykami

  • Potrafisz doprowadzić inicjatywę od pomysłu do wdrożenia

  • Lubisz testować nowe rozwiązania i uczyć się nowych rzeczy

  • Potrafisz myśleć nieszablonowo i wychodzić poza sztywno określone ramy działania

  • Jesteś kreatywny/a, otwarty/a i pozytywny/a

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • realny wpływ na rozwój produktu i satysfakcję klientów

  • pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole

  • realny rozwój umiejętności

  • nową, unikalną i cenną wiedzę

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet sportowy

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach finansowanych przez firmę

  • dostęp do bogatej oferty CANAL+

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych

  • ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach

  • karta Multisport

  • realizacja pasji sportowych w firmowych drużynach

  • szkolenia i rozwój

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • refundacja okularów z ZFŚS

  • dofinansowanie do wypoczynku z ZFŚS

  • zniżki na zakupy u wybranych partnerów

  • freestyle dress code

  • codziennie „godzina bez spotkań”

  • przyjazny proces onboardingu

  • praca hybrydowa

  • paczki świąteczne

  • parking dla pracowników

  • bezpłatny dostęp do oferty CANAL+ (CANAL+ Online, TIDAL)

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy