Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

Mubi.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad zmianami produktowymi

  • kontakt z partnerami

  • wprowadzanie zmian produktowych

  • analiza wdrażanych zmian na podstawie raportów

  • prace integracyjne

  • współpraca z innymi zespołami w Mubi

Nasze wymagania

  • umiejętności komunikacyjnych i znajomości produktów ubezpieczeniowych

  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy

  • znajomości Excela

  • podejmowania decyzji w oparciu o fakty i dane

  • skrupulatności w wykonywaniu zadań

  • zdolności analitycznych

  • zaangażowania oraz chęci do nauki i nabywania nowych umiejętności

To oferujemy

  • dołączysz do pracowników jednej z największych porównywarek ubezpieczeń w Polsce

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju i awansu

  • pakiet Multisport

  • pakiet ubezpieczeń grupowych i medycznych

  • wsparcie zespołu od początku Twojej pracy w mubi.pl

  • możliwość pracy zdalnej w późniejszym etapie

  • rekrutacja możliwa w 100% zdalnie

  • szkolenia wstępne i w trakcie pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

O nas

Mubi.pl to porównywarka ubezpieczeń, która pozwala w szybki i prosty sposób znaleźć najtańszą składkę ubezpieczenia samochodu. Klienci mogą zakupić polisę samodzielnie przez stronę oraz telefonicznie z pomocą naszych agentów. Obecnie ubezpieczamy tysiące klientów w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych oraz turystycznych. Rozwijamy nasz projekt - chcemy ulepszać istniejące procesy, rozwijać produkt oraz budować nowe linie biznesowe, dlatego poszukujemy ambitnego i kreatywnego Product Managera.