Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy liderem na rynku polskim w branży automatyki drzwiowej i okuć budowlanych.
    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    PRODUCT MANAGER
    OKUCIA DO SZKŁA I RĘCZNE SYSTEMY PRZESUWNE

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Doradztwo techniczne
    • Prowadzenie rozmów handlowych
    • Monitorowanie rynku oraz aktywny rozwój strategii sprzedaży
    • Monitorowanie działań firm konkurencyjnych
    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
    • Nadzór i monitoring realizacji zamówień
    • Przygotowywanie raportów z działań

    Wymagania:

    • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne
    • Dobra znajomość programu Auto CAD
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego pozwalająca prowadzić rozmowy handlowe/szkolenia techniczne
    • Doświadczenie w utrzymywaniu relacji z klientami
    • Duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Kreatywność, operatywność i konsekwencja w działaniu
    • Aktualne prawo jazdy kategorii B
    • Znajomość branży i rynku systemów okuć do szkła będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość zagadnień z zakresu stolarki drzwiowej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełen etat
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Samodzielność w zakresie kreowania nowych rozwiązań technicznych
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i współpracy w międzynarodowym gronie
    • Pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk:

    W temacie wiadomości prosimy o wpisanie „Product Manager - okucia do szkła i ręczne systemy przesuwne”

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
    z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.