Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

La Mania Sp. z o.o.O firmie

  • Balladyny 3C
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

La Mania Sp. z o.o.

Balladyny 3C

Warszawa

W La Mania Home wierzymy, że wnętrza, tak jak moda, wyrażają charakter człowieka, budzą emocje i inspirują do działania. Wpływ branży fashion to absolutnie coś co nas wyróżnia na rynku home&decor. Aktualnie poszukujemy do zespołu La Mania Home osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI

  • współudział w tworzeniu a następnie realizowanie strategii produktowej;
  • planowanie oraz dostarczanie klientom produktów zgodnie z obowiązującymi trendami;
  • współpraca z projektantami oraz działami wewnątrz firmy w celu stworzenia produktu spełniającego oczekiwania klientów;
  • planowanie i tworzenie struktury kolekcji oraz zamówień w powiązaniu z KPI;
  • wyszukiwanie nowych oraz współpraca z obecnymi dostawcami i producentami;
  • zbieranie wymagań i opinii od klientów oraz przekładanie ich na rozwój produktu;
  • pełnienie roli ambasadora swojego produktu wewnątrz firmy i poza nią.

WYMAGANIA

  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu produktów, mile widziane doświadczenie w branży home&decor;
  • doświadczenie zawodowe w postaci wdrożonego do sprzedaży produktu;
  • zrozumienie branży i znajomość trendów;
  • umiejętność budowania długofalowych planów pracy;
  • znajomość zagadnień analizy biznesowej;
  • umiejętność analizowania i syntetyzowania danych;
  • lekkość wysławiania i prowadzenia prezentacji;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

ZAPEWNIAMY

  • zatrudnienie w stabilnej firmie oraz aktywne uczestnictwo w rozwoju marki La Mania Home;
  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji;
  • atrakcyjne rabaty pracownicze;
  • pracę w środowisku pełnym inspiracji, w dynamicznym zespole.

Zainteresowanych pracą na oferowanym stanowisku prosimy o wysłanie swojego CV poprzez kliknięcie w przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne