Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    De Care jest liderem wśród firm dystrybuujących produkty spożywcze z różnych zakątków świata. Wprowadziliśmy na rynek polski ponad 40 międzynarodowych marek (m.in. House of Asia, Casa de Mexico, Amora). Firma powstała z zamiłowania do podróży, fascynacji odmienną kuchnią, uporu w eksperymentowaniu, łączenia i odtwarzania smaków, które zapadły nam w pamięci, dlatego do naszego rozwijającego się zespołu chcielibyśmy zaprosić człowieka z pasją, który obejmie stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie portfelem i P&L produktów, tworzenie marketing planów i segmentacji
    • Pozycjonowanie marki i produktów w zgodzie z założeniami strategicznymi
    • Zarządzanie marką – udział w tworzeniu brand essence
    • Ustalanie priorytetów marketingowych i komunikacja do sprzedaży
    • Skuteczna współpraca z Działem Sprzedaży – wprowadzanie nowych produktów; poszukiwanie sposobów zwiększania poziomu sprzedaży
    • Analiza badań oraz tworzenie targetu konsumenta w zgodzie z insight'ami
    • Udział w procesie rozwoju nowych produktów (NPD – New Product Development)
    • Współudział w tworzeniu planów rocznych
    • Tworzenie briefów kampanii reklamowych i nadzór nad ich realizacją
    • Współpraca z Agencjami Reklamowymi (wszystkich zakresów)

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy marketingu (min. 4 lata) i praktycznej wiedzy marketingowej popartej konkretnymi case'ami
    • doświadczenia w zarządzaniu markami – preferujemy kategorie „food”
    • umiejętności analizy i znajdowania danych
    • stylu pracy opartego na konsekwencji, sumienności oraz skuteczności w osiąganiu celów
    • inicjatywy w szukaniu nowych rozwiązań
    • pozytywnego zakręcenia i dobrej energii, otwartości na kuchnie miedzynarodowe i …"can do attitude"
    • umiejętności współpracy w inspirującym się wzajemnie zespole
    • znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Inspirującą atmosferę pracy
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Samodzielność w działaniu
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne
    • Kartę sportową
    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj.

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym, cv i/lub liście motywacyjnym w celu udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez De Care Sp. z o.o., 05-152 Czosnów, Pieńków 147 A