Product Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 28.01.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 27.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Unum Życie TUiR S.A. (www.unum.pl) jest częścią Grupy Unum, lidera w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W Polsce oferuje grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie o jednym z najszerszych na rynku zakresów ochrony, opierając się na wyjątkowej trosce o klienta.

    Unum Życie tworzy przyjazne, oparte na szacunku środowisko pracy, w którym każdy może odnieść sukces rozwijając się i realizując swój potencjał. Oparta na wartościach kultura organizacyjna spółki została uhonorowana licznymi nagrodami: Najlepszy Pracodawca 2005, 2006, 2009, 2010, 2012, 2018 oraz Inspiratorzy Biznesu – Najlepszy Pracodawca w 2018. Firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami Unum Życie dwukrotnie zostało wyróżnione certyfikatem „HR Najwyższej Jakości”. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Nr ref: PM/02/2019

    Opis stanowiska:

    • Realizacja strategii produktowej firmy w zakresie grupowych i indywidualnych ubezpieczeń na życie,
    • Przygotowywanie analiz rynkowych dotyczących rynku ubezpieczeń,
    • Koordynowanie procesu wdrażania nowych produktów,
    • Monitorowanie portfela istniejących produktów,
    • Rekomendowanie zmian produktowych,
    • Przygotowywanie ogólnych warunków ubezpieczeń,
    • Opracowywanie i realizowanie szkoleń produktowych,
    • Współpraca z innymi działami w firmie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o profilu: marketing, zarządzanie, finanse, ekonomia,
    • Znajomość branży ubezpieczeniowej,
    • Doświadczenie w wprowadzaniu i zarządzaniu produktami w branży finansowej,
    • Umiejętność przygotowywania, analizowania i wykorzystania badań konsumenckich,
    • Umiejętność przygotowywania analiz i wyciągania wniosków,
    • Zdolności negocjacyjne,
    • Płynna znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • UMOWĘ O PRACĘ
    • SYSTEM KAFETERYJNY
    • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
    • ZNIŻKI NA BILETY DO KINA I TEATRU
    • BIURO W CENTRUM MIASTA
    • ŚWIADCZENIA SOCJALNE
    • DOFINANSOWANIE WAKACJI
    Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku:
    Na Twoje zgłoszenie czekamy do 10.02.2019 r.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.