Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nasz Klient, to międzynarodowa organizacja działająca w sektorze produkcji i dystrybucji artykułów budowlanych. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

    W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

    Region: wielkopolskie

    Miejsce pracy: Południowe okolice Poznania

    Odpowiedzialność – zadania na stanowisku:

    • samodzielne realizowanie projektów produktowych - od zgłaszania koncepcji nowych produktów oraz udoskonalania produktów już istniejących do koordynowania procesu ich wdrożenia
    • przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach rynkowych
    • zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach
    • opracowanie i wykonanie planów rozwoju produktu
    • Prowadzenie szkoleń i prezentacji związanych z produktami.

    Czego wymaga klient?

    • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub dystrybucyjnej z branży artykułów przemysłowych, budowlanych
    • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze zarządzania lub marketingu)
    • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację z klientem
    • nastawienie na osiąganie założonych celów, silną orientację biznesową, samodzielności, kreatywności i przedsiębiorczości w podejmowanych działaniach
    • umiejętności analitycznych oraz zdolności do interpretacji analiz i badań marketingowych

    Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w jednozmianowym systemie pracy (pełen etat)
    • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy, a także opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
    • możliwość doskonalenia umiejętności językowych poprzez codzienny kontakt z językiem,
    • międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym,
    • szkolenie wstępne przed przystąpieniem do pracy, szkolenia branżowe,
    • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."