Product Manager

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.10.2017
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 01.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Nasz Klient, to międzynarodowa organizacja działająca w sektorze produkcji i dystrybucji artykułów budowlanych. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Region: wielkopolskie

Miejsce pracy: Południowe okolice Poznania

Odpowiedzialność – zadania na stanowisku:

  • samodzielne realizowanie projektów produktowych - od zgłaszania koncepcji nowych produktów oraz udoskonalania produktów już istniejących do koordynowania procesu ich wdrożenia
  • przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach rynkowych
  • zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach
  • opracowanie i wykonanie planów rozwoju produktu
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji związanych z produktami.

Czego wymaga klient?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub dystrybucyjnej z branży artykułów przemysłowych, budowlanych
  • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze zarządzania lub marketingu)
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację z klientem
  • nastawienie na osiąganie założonych celów, silną orientację biznesową, samodzielności, kreatywności i przedsiębiorczości w podejmowanych działaniach
  • umiejętności analitycznych oraz zdolności do interpretacji analiz i badań marketingowych

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w jednozmianowym systemie pracy (pełen etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy, a także opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych poprzez codzienny kontakt z językiem,
  • międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym,
  • szkolenie wstępne przed przystąpieniem do pracy, szkolenia branżowe,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się