Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sonda Sports Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Sonda Sports Sp. Z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Sonda Sports sp. z o. o.

Product Manager

Sonda Sports sp. z o. o.O firmie

5 5009 000 brutto / mies.
  • Wagonowa 2C, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Wagonowa 2C

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prace nad utrzymaniem i rozwojem produktu (hardware+software), w szczególności:

  • Projektowanie i optymalizowanie propozycji wartości dla klienta,

  • Poprawa jakości produktu,

  • Koordynowanie projektów dotyczących produktu, w które zaangażowane są inni pracownicy (developerzy, pracownik supportu, sprzedawcy),

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją produktu,

  • Uczestnictwo w zarządzaniu cyklem życia produktu,

  • Kontakty z dostawcami;

  • Monitoring konkurencji, w szczególności funkcjonalności produktu oraz polityki cenowej;

  • Zarządzanie wdrożeniem nowych funkcjonalności i poprawek w produkcie;

  • Udział w targach i konferencjach branżowych oraz prezentacjach i testach produktowych w terenie;

  • Współpraca z działem sprzedaży i pracownikiem supportu przy obsłudze bieżących zgłoszeń od klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne/techniczne) ;

  • Wiedza z zakresu systemów IT, zainteresowanie nowinkami technicznymi;

  • Umiejętność definiowania problemów, gromadzenia i analizowania danych, ustalania faktów i wyciągania trafnych wniosków;

  • Umiejętności komunikacyjne, w tym zarządzanie sytuacjami kryzysowymi;

  • Umiejętność planowania rozwoju i utrzymania produktu (software+hardware), zdolność do przekładania tych planów na konkretne terminowe działania zespołu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (kontakt z klientami i dostawcami z zagranicy);

  • Zainteresowanie sportami zespołowymi (np. piłka nożna, rugby, hokej, itp.) lub fizjologią treningu sportowego;

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Brak korporacyjnych mechanizmów;

  • Prawdziwa możliwość rozwoju i bardzo ciekawy, globalny projekt;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Wpływ na standardy, metodyki i praktyki;

  • Dofinansowanie karty Multisport dla pracowników;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Sonda Sports dostarcza nowoczesny system analizy treningu do drużyn i akademii sportowych na całym świecie. Tworzymy aplikacje webowe i mobilne (software) oraz urządzenia monitorujące (hardware) dla branży analityki sportowej. Chcemy nie tylko podbijać nowe rynki, ale też propagować ideę monitoringu sportowego w sporcie zawodowym i amatorskim.

Przewiń do profilu firmy