Oferta pracy

Product Manager

Europejski Fundusz LeasingowyO firmie

  • Legnicka 48 C-D, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie nowych produktów oraz nadzór nad ich wdrożeniem (opracowanie koncepcji produktu, współpraca przy opracowywaniu założeń dotyczących: dystrybucji produktu, obsługi posprzedażowej, obsługi finansowo-księgowej, parametrów finansowych, polityki ryzyka, zmian systemowych, wzorów dokumentów i regulaminów)

  • zarządzanie produktami we wszystkich kanałach sprzedaży (monitoring produktów i konkurencji, monitoring rynku i potrzeb klientów, rekomendowanie zmian, zarządzanie dokumentacją, realizacja zmian)

  • prowadzenie projektów lub udział w projektach wdrożeniowych (nowe systemy, nowe kanały, nowe procesy)

  • utrzymywanie i tworzenie instrukcji oraz dokumentów

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, dokładność oraz samodzielność

  • proaktywność w działaniu i nastawienie proklienckie

  • silna orientacja biznesowa oraz umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji

  • sprawna obsługa komputera i MS Office

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową będzie Twoim atutem

  • mile widziane kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży finansowej (leasing lub bankowość)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji

  • przyjazną atmosferę pracy

  • opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny

  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym Business Garden łączoną z pracą zdalną

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Program Wellbeing

Lubisz kreować nowe rozwiązania, szybko się uczysz i cenisz pracę w zgranym zespole? Jeśli tak - ta oferta jest dla Ciebie

Przewiń do profilu firmy