Oferta pracy

Product Manager

Insert S.A.O firmie

  • Jerzmanowska 2, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Insert S.A.

Jerzmanowska 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przede wszystkim kreatywny rozwój produktu, wyznaczanie celów operacyjnych.

  • Współuczestnictwo w wyznaczaniu celów strategicznych.

  • Poszukiwanie nowych obszarów rozwoju produktu, niezagospodarowanych nisz rynkowych, jak również identyfikacja potrzeb klientów oraz przekładanie ich na wymagania.

  • Dążenie do spełniania oczekiwań klientów poprzez poszukiwanie jak najlepszych rozwiązań.

  • Zarządzanie backlogiem produktu, określanie priorytetów, definiowanie kryteriów, specyfikowanie rozwiązań.

  • Śledzenie przepisów i ocena ich wpływu na kształt programu, jak również badanie trendów rynkowych (zwłaszcza działań konkurencyjnych).

  • Współpraca z developerami, testerami, projektantami UX, a także z Zarządem i innymi działami w firmie.

  • Udział w konferencjach, webinariach, spotkaniach z Klientami oraz Partnerami.

  • Tworzenie dokumentacji projektowej oraz materiałów szkoleniowych, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, jak również prowadzenie prezentacji produktu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Product Manager, Product Owner, Delivery Manager lub Analityk Systemowy (lub w podobnym charakterze), przy webowych produktach IT.

  • Znajomość zagadnień z zakresu handlu, logistyki, prowadzenia magazynu i księgowości.

  • Doświadczenie/wiedza z zakresu e-commerce/CRM.

  • Wyższe wykształcenie (mile widziane kierunki ścisłe).

  • Praktyczna znajomość całościowego cyklu życia produktu, jak również narzędzi wspierających zarządzanie produktem.

  • Umiejętność przekuwania wizji w czyn, poszukiwania i stawiania hipotez, jak również ich badania oraz weryfikacji.

  • Zdolność określania priorytetów oraz przewidywania ryzyk.

  • Asertywność, umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne.

To oferujemy

  • Przyjazne, samodzielne stanowisko, z realnymi możliwościami rozwoju.

  • Ciągły rozwój, z możliwością udziału w szkoleniach i konferencjach.

  • Luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code.

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej (po unormowaniu sytuacji).

  • Komfortowe warunki pracy w pokojach projektowych.

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Imprezy i integracje firmowe.

  • Inicjatywy i zajęcia sportowe dla naszych pracowników.

  • Dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej;

  • kartę sportową.

  • Darmowy parking i udogodnienia dla rowerzystów.

  • Kawa i herbata bez limitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie on-line

3

Decyzja

Insert S.A.

Od ponad 25 lat w Insercie ułatwiamy tysiącom małych i średnich przedsiębiorstw prowadzenie ich biznesu. Tworzymy przyjazne, intuicyjne i wszechstronne programy, które rozwiązują codzienne problemy naszych klientów. Liczba sprzedanych przez nas licencji przekroczyła już 750 tys., co czyni z nas największego producenta oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

A wszystko to robimy w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, dbając jednocześnie o ciągły rozwój naszych pracowników.

Podoba Ci się taka wizja pracy? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do zespołu pracującego nad jednym z naszych czołowych produktów – webową aplikacją do wspierania handlu - poszukujemy doświadczonego i pełnego pasji specjalisty, który zajmie się tematyką kreatywnego przewodzenia rozwojem produktu, wyznaczaniem celów strategicznych, poszukiwaniem nisz rynkowych, jak również identyfikacją potrzeb klienta i dążeniem do znajdywania najlepszych rozwiązań, dołączając do nas jako: Product Manager.

Przewiń do profilu firmy

Brzmi interesująco? Porozmawiajmy!