Oferta pracy

Product Manager

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Curie-Skłodowskiej 12

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzisz interdyscyplinarny zespół produktowy oraz angażujesz do współpracy specjalistów z innych zespołów w firmie

  • Analizujesz potrzeby użytkowników oraz interesariuszy wewnątrz firmy i przekładasz ich na backlog produktu

  • Analizujesz rynek w podległym obszarze oraz inicjujesz zmiany i poszukujesz rozwiązań funkcjonalnych poprawiających doświadczenia użytkowników

  • Budujesz długofalową wizję oraz roadmapy podległych produktów

Nasze wymagania

  • Pasja i zaangażowanie, liczone kreatywnymi pomysłami, a nie godzinami spędzonymi w pracy

  • Rozumienie świata mediów. Nie tylko mediów społecznościowych, ale też roli informacji w życiu społecznym

  • Mile widziane doświadczenie produktowe lub e-commercowe

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej B2

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediowo-technologiczną w Polsce oraz częścią Grupy Ringier Axel Springer Polska, w skład której wchodzą Ringier Axel Springer Polska, Grupa Morizon-Gratka, Lendi, City-Nav (Jakdojade) i NoFluffJobs (NFJ). Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Forbes, Newsweek, Fakt, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy