Oferta pracy

Product Manager

PROGRESSIVE Agata SzurlejO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

          Jesteśmy Polską firmą, właścicielem marki Czas na Herbatę (www.herbata.net) i istniejemy na rynku od 1997 r. Od początku  swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie czy kompozycje owocowe, a także kawy z wszystkich zakątków świata oraz zioła.
     Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej  Polsce oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja i nadzór prac związanych z rozwojem grupy produktów,
  • Przygotowywanie i implementacja długoterminowych planów rozwoju produktów,
  • Monitorowanie i analiza trendów rynkowych ,
  • Zarządzanie portfolio produktowym firmy, opracowywanie instrukcji, procedur, wytycznych i interpretacji dla grypy produktów,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • Nadzór nad prawidłowością merytoryczną materiałów informacyjnych dotyczących grupy produktów,
  • Dostosowanie regulacji produktowych do otoczenia rynkowego i prawnego oraz wymogów Unii Europejskiej,
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie prowadzonych działań PRowych i reklamowych firmy (social media, BTL, ATL, PR, itp.),
  • Nadzór, koordynacja i wdrożenie systemów jakości w firmie (ISO, HCCAP, BIO Certyfikat, itp.),
  • Przeprowadzanie kontroli jakości gotowych wyrobów oraz rozwój standardów zapewniających utrzymanie najwyższej jakości produktów.

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie z zakresu żywienia (najlepiej Technologia Żywności),
  • Wiedza poparta praktycznym doświadczeniem z zakresu żywienia,
  • Zainteresowanie produktami spożywczymi i ich rozwojem,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office,
  • Komunikatywność i kreatywność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, przejawianie inicjatywy.

OFERUJEMY:

  • Realny wpływ na rozwój szerokiego portfolio produktów wysokiej jakości,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Znakomitą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • Wyjazdy na zagraniczne targi,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy (telefon, laptop, itd.),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie na życie oraz kartę Multisport.

Zainteresowane osoby powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia poprzez kliknięcie poniżej w "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy