Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 19.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Organique Sp. z o.o. Sp.k.

    Jesteśmy polską firmą rodzinną tworzącą kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Pasjonuje nas tworzenie produktów inspirowanych naturą, działających na zmysły. Doceniając jakość życia, pokazujemy jak proste czynności zamienić w wyjątkowe terapie i rytuały. Łącząc tradycję z nowoczesnością pomagamy zdrowiej i piękniej żyć.

    Aktualnie do naszej firmy poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • realizacja i koordynacja strategii rozwoju produktów kosmetycznych;
    • współtworzenie oferty produktowej (kosmetyki i akcesoria);
    • ścisła współpraca z działami firmy (sprzedaż, R&D, produkcja) w celu skutecznej realizacji projektów;
    • ustalanie planu rozwoju produktu;
    • udział w tworzeniu polityki cenowej produktów;
    • rozpoznawanie i identyfikowanie potrzeb klientów;
    • przygotowywanie danych do raportów oraz analiz marketingowych;
    • monitorowanie konkurencji oraz trendów rynkowych w zakresie rozwoju nowych produktów;
    • weryfikacja merytoryczna materiałów informacyjnych (katalogi, prezentacje, itp.).

    Wymagania:

    • doświadczenie w obszarze zarządzania kategorią produktową;
    • mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej;
    • doświadczenie pracy w obszarze marketingu;
    • komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi;
    • samodzielność w realizacji projektów;
    • mile widziane zdolności analityczne (analizy sprzedaży, trendów rynkowych, rentowności produktu/promocji);
    • kreatywność;
    • dokładność i systematyczność;
    • umiejętność przygotowania i przeprowadzenia prezentacji;
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie;
    • odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole;
    • narzędzia niezbędne do pracy;
    • pakiet szkoleń.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Organique Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul.Plac Strzelecki 20 lokal 2 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Organique Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul.Plac Strzelecki 20 lokal 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Organique Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul.Plac Strzelecki 20 lokal 2 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Organique Sp. z o.o. Sp. k., umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Organique Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul.Plac Strzelecki 20 lokal 2 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą za pomocą poczty tradycyjnej na adres: Plac Strzelecki 20 lok. 2, 50-224 Wrocław lub drogą mailową na adres e-mail: [email protected]
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do momentu zakończenia procesu rekrutacji lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Danych i w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Danych w celach przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Danych.
    W razie pytań możesz się z skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.