Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager (Wytwórnie Mas Bitumicznych)

  • Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, opolskie
  • Kierownik
  • 2018-09-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Renomowane przedsiębiorstwo o 24-letniej tradycji zajmujące się sprzedażą specjalistycznych maszyn i urządzeń o dużej jednostkowej wartości, mających zastosowanie w sektorze drogowym poszukuje zmotywowanej osoby do objęcia stanowiska:

    Product Manager
    (Wytwórnie Mas Bitumicznych)
    Zadania:
    • pozyskiwanie nowych oraz obsługa i fachowe doradztwo dla istniejących klientów;
    • samodzielna sprzedaż maszyn i urządzeń budowlanych/drogowych o dużej wartości jednostkowej;
    • budowanie relacji handlowych na powierzonym terenie;
    • współpraca z innymi działam firmy;
    • systematyczne raportowanie w systemie CRM.
    Oczekiwania:
    • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa drogowego;
    • doświadczenie w aktywnej sprzedaży i obsłudze klienta będzie
      niewątpliwym atutem;
    • umiejętność budowania relacji z klientami;
    • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
      zamiłowanie do podróży;
    • umiejętność systematycznej, metodycznej i samodzielnej pracy;
    • znajomość języka angielskiego;
    • zapał, entuzjazm i chęć szybkiego awansu finansowego.

    Oferujemy:

    • odpowiednie wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy;
    • fachowe szkolenia;
    • bardzo dobre produkty do sprzedaży;
    • możliwość wysokich zarobków, dla skutecznych negocjatorów;
    • odpowiednie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
    • szybka i przejrzysta ścieżka awansu.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert z dopiskiem PMA/MD/2018 zawierających CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Amago Sp. z o.o. z siedzibą w Cholerzynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Dodatkowo jeśli Pan/Pani wyraża zgodę: jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Amago Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w ciągu roku od dnia nadesłania mojego CV.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Amago Sp. z o.o. z siedzibą w Cholerzynie, Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.