Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Incom Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Incom Group S.A. z siedzibą przy ul. Mokronoskiej 6, 52-407 Wrocław Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji i Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. W przypadku kiedy podstawą przetwarzania jest Pani/Pana zgoda to informujemy, że zgoda ta może być cofnięta w dowolnym momencie."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Incom Group S.A.

Product Manager - Zakupy i sprzedaż produktów IT

Incom Group S.A.O firmie

Mokronoska 6

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych (obrót i zysk) w zarządzanej grupie produktowej

  • budowanie relacji i współpraca z dotychczasowymi producentami i dostawcami

  • pozyskiwanie nowych dostawców

  • tworzenie oraz realizacja polityki cenowej i marżowej produktów

  • zarządzanie rotacją w poszczególnych kategoriach produktowych

  • przygotowywanie ofert handlowych dla wszystkich kanałów sprzedaży

  • planowanie wew. i zewnętrznych działań sprzedażowych i marketingowych

  • monitorowanie i analiza rynku i konkurencji

  • raportowanie do dostawców i Zarządu

  • organizacja oraz przeprowadzanie szkoleń dla Działu Handlowego i Partnerów firmy

Nasze wymagania

  • samodzielnych, ambitnych i odważnych

  • umiejących podejmować niestandardowe decyzje i brać za nie odpowiedzialność

  • dla których trudności to wyzwania i moment na wykazanie swojej kreatywności i umiejętności szukania rozwiązań

  • analizujących otoczenie branży IT i wyciągających z niego wnioski wspierające podejmowanie decyzji biznesowych

  • dobrze zorganizowanych i optymalnie zarządzających własnym czasem

  • komunikatywnych i nie mających problemów z nawiązywaniem relacji z partnerami biznesowymi

  • posiadających umiejętności tworzenia i prowadzenia prezentacji

  • potrafiących komunikować się w j. angielskim w piśmie i w mowie

  • biegle posługujących się Excelem

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Product Managera, Sales Managera lub Junior Product Managera w dystrybucji IT.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ogromny zastrzyk wiedzy który wpłynie na Twój rozwój osobisty

  • niezbędne narzędzia pracy, które pomogą Ci w realizacji zadań

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zgranym zespole

  • pracę z najnowszymi technologiami

  • dostęp do szkoleń i atrakcyjnych wyjazdów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Firma INCOM GROUP SA, z główną siedzibą we Wrocławiu, jest jednym z największych dystrybutorów w branży IT, działającym na rynku od ponad 30 lat. Wyróżnia nas elastyczność, dynamika w działaniu oraz nowatorskie podejście, dzięki któremu kreujemy trendy oraz mamy realny wpływ, nie tylko na rodzimy rynek technologiczny. Zaspokajamy potrzeby ponad 10 tysięcy Partnerów, z niemal wszystkich obszarów nowych technologii, wirtualizacji oraz inteligentnych rozwiązań IT. Działamy jako lider w dystrybucji wiodących producentów z branży IT i elektroniki konsumenckiej na świecie, takich jak: AOC, Gigabyte, MSI, Philips, Asus, Western Digital, LG, Toshiba i wielu innych.

Przewiń do profilu firmy