Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

PRELOVED BAZAAR

  • Skórzewo (pow. poznański)

    Skórzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań pracowników zajmujących się zdjęciami i opisami produktów.

  • Koncepcja, planowanie i realizacja sesji zdjęciowych nowych produktów.

  • Kontrola procesu opisywania produktów w przy użyciu wewnętrznego oprogramowania (zapewnienie naszym klientom informacji o ważnych szczegółach produktów, takich jak specyfikacje materiałowe, wady, wymiary i instrukcje dotyczące pielęgnacji).

  • Odpowiedzialność za zapewnienie jakości i zgodności, zarówno opisów produktów, jak i ich zdjęć.

  • Kontrola jakości i ilości towaru oraz jego przygotowywanie do wysyłki.

  • Przyjmowanie dostaw, zwrotów towarów, wydawanie towaru firmom kurierskim.

Nasze wymagania

  • Ukończyłeś studia w zakresie zarządzania, marketingu, projektowania mody, komunikacji medialnej lub podobne.

  • Posługujesz się biegle językiem polskim i angielski, znajomość niemieckiego jest dodatkowym atutem.

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie na porównywalnym stanowisku.

  • Pasjonujesz się modą i lubisz pracę z ubraniami oraz wyrobami designerskimi.

  • Jesteś komunikatywny, potrafisz pracować w zespole w sposób zorganizowany, i niezależny.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie od poniedziałku do piątku

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dynamiczną i zróżnicowaną pracę

  • Płaską strukturę firmy

  • Wysoki stopień niezależności

  • Możliwość pracy w młodym start-upie i pomocy w rozwoju Preloved BAZAAR

  • Zniżki pracownicze na produkty markowe

O nas

O Preloved BAZAAR

Od 2016 roku Preloved BAZAAR oferuje starannie wyselekcjonowaną modę second hand marek premium (https://preloved-bazaar.com/) na rynku niemieckim.

Chcemy zainspirować naszych klientów i pokazać im, że modę i zrównoważone wykorzystanie zasobów można łatwo połączyć. Kupując modę second hand zmniejszamy negatywny wpływ na nasze środowisko, jaki za każdym razem wywiera nowa produkcja odzieży.

Od 2022 roku rozpoczęliśmy działalność na polskim rynku.