Oferta pracy

Product Manager (Zespół Usług Komercyjnych)

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Osiedle Teatralne 9A

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i realizacja strategii produktowej

  • analiza rynku i konkurencji, śledzenie aktualnych trendów i zmian

  • definiowanie wymagań funkcjonalnych dla nowych rozwiązań

  • realizacja projektów i zadań podnoszących konwersję

  • analizowanie ruchu i transakcji, raportowanie wyników

  • ścisła i codzienna współpraca z działami IT, handlowym, graficznym,

  • udział i koordynacja projektów nastawiona na jakość i cele biznesowe

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy przy produkcie/serwisie internetowym lub w branży usług IT

  • potrafisz myśleć analitycznie

  • szybko reagujesz na sytuacje kryzysowe i potrafisz pracować pod presją czasu

  • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej

  • masz głowę pełną pomysłów i determinację, aby wprowadzać je w życie

  • potrafisz przekonać nas, że skuteczna komunikacja i znajdowanie rozwiązań są Twoim mocnym atutem

  • wyróżnia Cię kreatywność i energia w działaniu

  • docenimy znajomość rynku subskrypcji i usług płatnych w Polsce :-)

To oferujemy

  • stanowisko, na którym rozwiniesz swoje kompetencje onlinowe pod okiem doświadczonych specjalistów

  • bazę kilkuset tysięcy płacących użytkowników

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w trybie hybrydowym

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. multisport, prywatną opiekę zdrowotną, kurs językowy, ubezpieczenie grupowe), zniżki lub darmowe usługi Plus GSM, Polsat, Interii oraz imprezy integracyjne :)

  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start up’owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z HR i Managerem