Logo Pracuj.pl

Product marketing manager (k/m)

CB S.A.O firmie

  • Chrząstowice (pow. opolski), opolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

CB S.A.

Ozimska 2A

Chrząstowice (pow. opolski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie portfolio produktowym firmy
  • Analizowanie potrzeb klientów
  • Stały monitoring rynku i regulacji prawnych
  • Poszukiwanie innowacji
  • Tworzenie długoterminowych planów i ich realizacja
  • Współtworzenie skutecznej komunikacji sprzedażowej i kompleksowego wsparcia marketingowego podległego portfela produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży produkcyjnej z obszaru budowlanego)
  • Silne nastawienie na rynek i klienta przy jednoczesnym rozumieniu aspektów technicznych oferty
  • Umiejętność pracy projektowej i nadzorowania wielu projektów równocześnie
  • Zdolności prezentacyjne i szkoleniowe
  • Swobodna znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość drugiego języka)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę lub B2B w międzynarodowej firmie będącej liderem w swoim segmencie
  • Udział w szkoleniach i imprezach branżowych
  • Miłą atmosferę pracy i wsparcie zespołu (Dział marketingu)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od wyników pracy
  • Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze
  • Benefity pozapłacowe, w tym dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, zniżki przy zakupie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed

Od przeszło 25 lat produkujemy i dystrybuujemy specjalistyczne materiały budowlane. Nasze marki to Corotop - folie i membrany dachowe, Secco – artykuły chemii budowlanej i Rednet – m.in. siatki podtynkowe z włókna szklanego. Od grudnia 2020 roku jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Ondura

Product marketing manager (k/m), Ozimska 2A, Chrząstowice (pow. opolski)