Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Marketing Manager - Kierownik ds. Marketingu Produktowego

Europa Systems Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii marketingu produktowego dotyczącej wybranych grup produktów Europa Systems.

  • Analiza rynku i monitorowanie aktywności produktów konkurencji w segmentach Warehouse Automation i Production Logistics.

  • Opracowanie własnego Product Business Planu.

  • Zarządzanie cyklem życia produktu - planowanie nowych wersji produktu i zarządzanie nimi.

  • Zarządzanie procesem wdrażania produktu na rynek i analiza wytyczonych celów biznesowych.

  • Monitorowanie i kontrola budżetu marketingowego związanego z produktem.

  • Kształtowanie polityki cenowej dla danego produktu.

  • Zapewnienie wsparcia sprzedaży tj. opracowanie z agencjami produktowych materiałów marketingowo-sprzedażowych (audiowizualne, print i online, karty danych technicznych, broszury, artykuły, case study itp.).

  • Planowanie, przygotowywanie oraz udział w prezentacjach dotyczących produktu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz firm.

  • Monitorowanie potrzeb i oczekiwań rynku w perspektywie przyszłego rozwoju technologii oraz produktów konkurencji.

  • Współpraca z pracownikami innych działów firmy, np. sprzedaży, R&D, Engineeringu.

  • Prowadzenie szkoleń produktowych.

  • Utrzymywanie relacji z klientami i analizowanie ich potrzeb.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze zarządzania i marketingu).

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w budowaniu marketingu produktowego dla B2B w segmencie przemysłowym na rynkach europejskich.

  • Znajomość języka angielskiego – min. na poziomie B2.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Doskonała znajomość narzędzi marketingowych (ATL, BTL, PR).

  • Performance marketing – zarządzane budżetami akcji marketingowych i umiejętność badania skuteczności akcji marketingowych.

  • Umiejętność analizy: BI oraz market research.

  • Umiejętność tworzenia planów biznesowych w odniesieniu do cyklu życia produktu.

  • Praktyczna wiedza z zakresu tworzenia matryc cech unikalnych produktów, unikalnych wartości korzyści i pozycjonowania marek produktowych na rynku: UVP, USP, RTB.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, planowania, i wdrażania marketingu produktowego jako całości związanych ze sobą części.

  • Wiedza i umiejętności z zakresu prowadzenia badań i analiz rynkowych; silna orientacja na uzyskane w drodze tych badań potrzebnych wyników.

  • Umiejętność pracy zespołowej - w interdyscyplinarnym zespole techniczno-produkcyjnym.

  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne.

To oferujemy

  • Praca w innowacyjnym przedsiębiorstwie nastawionym na rozwój na rynku logistyki wewnętrznej.

  • Rozwój i doskonalenie Twojej wiedzy i umiejętności w obszarze marketingu produktowego.

  • Szkolenia sprzedażowe i produktowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy.

  • Przyjazna atmosfera i współpraca oparta o szacunek i wiedzę.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • MyBenefit.

  • Miejsce pracy: biuro Szczecin Lastadia Office / Zakład Produkcyjny Żabów k/Pyrzyc

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Pakiet Benefit

Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować ! Dołącz do naszego zespołu!

www.europasystems.pl

Przewiń do profilu firmy