Oferta pracy

Product Marketing Manager

Shoper S.A.

  • Pawia 9, Stare Miasto, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Shoper S.A.

Pawia 9

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie ścieżek dotarcia do nowych klientów,

  • współkreowanie oferty wartości dla nowych i aktualnych klientów,

  • dobre rozumienie potrzeb klientów w zakresie komunikacji,

  • skuteczne łączenie pracy strategicznej z zadaniami stricte operacyjnym,

  • komunikowanie nowości w oprogramowaniu (funkcje, usługi, rozwiązania partnerskie) tj. launche oraz relaunche produktowe,

  • tworzenie case studies, pozyskiwanie opinii od klientów, aktualizację katalogu klientów,

  • analizowanie efektywności prowadzonych działań,

  • współpracę z zespołem odpowiedzialnym za rozwój produktu, customer success oraz działem obsługi klienta,

  • współpracę ze specjalistami ds. contentu, mediów społecznościowych i reklamy w zakresie promocji produktu.

Nasze wymagania

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w marketingu online i komunikacji oraz co najmniej 2 lata w zarządzaniu zespołem,

  • bardzo dobra znajomość branży i narzędzia e-commerce,

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i planowaniu działań,

  • kreatywne podejście do scenariuszy komunikacji dopasowanych pod konkretne grupy docelowe oraz szukaniem sposobów na przebicie się do świadomości klientów,

  • doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego (mile widziane i pomocne w codziennej pracy i zrozumieniu klienta),

  • osoba, która z chęcią analizuje i wyciąga wnioski z prowadzonych działań,

  • swobodna obsługa narzędzi takich jak: Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Excel,

  • samodzielność w działaniu i troska się o materiały potrzebne do realizacji zadań,

  • praca w zespole,

  • łatwość nawiązywania kontaktów.

To oferujemy

  • system kafeteryjny (w tym m.in.: kartę Multisport, bilety do kina, vouchery do biura podróży)

  • dostęp do platformy eTutor (a także możliwość uczestnictwa w lekcjach online j.angielskiego),

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,

  • pracę w płaskiej strukturze,

  • eventy integracyjne,

  • budżet szkoleniowy,

  • strefa chillout, a w niej: biblioteka, piłkarzyki, konsola PS5,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

Shoper S.A.

Cześć, tu Shoper – największa platforma do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce. Działamy w modelu SaaS i z naszych rozwiązań korzysta obecnie ponad 33 tys. klientów. Jesteśmy liderem rynku i mamy apetyt na więcej! Rozwijamy się i tworzymy nowe funkcjonalności, które odpowiadają obecnym trendom e-commerce, pozwalając naszym klientom efektywnie prowadzić swój biznes online. Shoper to nie tylko oprogramowanie, ale również autorski system płatności, usługi do prowadzenia kampanii reklamowych, logistyki oraz szereg dodatkowych integracji, dzięki którym można dowolnie rozwijać sklep internetowy.

Nasze biura znajdziesz w Krakowie i Szczecinie. Jesteśmy elastyczni – proponujemy model pracy hybrydowej.

Shoper to nowoczesna technologia, ale przede wszystkim fantastyczni ludzie.

Przewiń do profilu firmy