Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Marketing Manager (Saas)

DEVELOGIC Sp. z o.o.

Bastionowa 19

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja działań marketingowych

  • odpowiedzialność za wyniki marketingowe,

  • raportowanie i analiza wyników prowadzonych działań

  • budowanie społeczności skupionej wokół produktu,

  • zwiększanie świadomości o produkcie,

  • zwiększenie liczby odwiedzin na stronie, rejestracji i liczby dokonanych zakupów produktu

  • współpraca z firmami zewnętrznymi,

  • koordynowanie działań reklamowych w social mediach

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu marketingu dla produktu SaaS lub produktu informatycznego skierowanego na rynek B2B

  • duża samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

  • bardzo dobra znajomość Google Analitics, SEO, Content Marketingu

  • znajomość metod marketing automation

  • kreatywność

  • umiejętność pracy zespołowej

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań, zaangażowanie, samodzielność, umiejętność prowadzenia rozmowy z biznesem oraz działem IT

  • umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, zaangażowanie, proaktywność

Mile widziane

  • znajomość systemów ERP/FK i workflow

  • znajomość branży deweloperskiej lub budowlanej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju firmy

  • elastyczne godziny pracy w tym możliwość pracy zdalnej

  • premie zależne od wyników pracy

  • stałe zatrudnienie,

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • pakiet medyczny LUX MED,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jako Develogic jesteśmy szybko rozwijającym się zespołem, specjalizującym się dostarczaniu zintegrowanego systemu informatycznego dla firm deweloperskich i budowlanych. Z powodzeniem wspieramy ponad 200 klientów z branży w usprawnianiu i digitalizacji ich procesów biznesowych.

Poszukujemy kreatywnej i samodzielnej osoby, swobodnie poruszającej się w obszarze tworzenia i wdrażania strategii działań marketingowych dla produktu typu SaaS lub produktów informatycznych skierowanych na rynek B2B.

Przewiń do profilu firmy