Oferta pracy

Product Marketing Manager

Sage Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wszelkie decyzje komercyjne w zakresie produktów

  • zarządzanie wiedzą o produkcie na zewnątrz (marketing i PR) i wewnątrz (szkolenia)

  • budowanie wizerunku i rozpoznawalności produktów

  • współpraca wewnętrzna min. z: R&D, Customer Service, Sprzedażą, Product Ownerami,

  • kooperacja z podmiotami zewnętrznymi: Partnerami oraz Klientami

  • udział w tworzeniu Business Planningu i inicjatyw sprzedażowych

  • udział w przygotowywaniu Road Mapy produktu

  • śledzenie potrzeb rynkowych

  • analiza istniejących na rynku rozwiązań IT dla obszaru handlowego

  • współpraca z Klientami poprzez Customer Voice oraz bezpośrednio

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Product Managera lub PMM produktów z obszaru szeroko rozumianego oprogramowania wspierającego obszar handlowy

  • doświadczenie w zarządzaniu produktami cloudowymi wspierającymi biznes

  • b. dobre zdolności komunikacyjne

  • doskonała organizacja pracy i zarządzanie czasem

  • proaktywna postawa

  • zaangażowanie, kreatywność i asertywność

  • dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane

  • znajomość systemu Symfonia Handel i Symfonia Handel ERP

  • znajomość rynku i trendów rynkowych w Polsce w obszarze systemów informatycznych

  • doświadczenie w pracy z Klientem i Partnerem biznesowym

  • udział/doświadczenie w wystąpieniach publicznych, webinariach, konferencjach, targach

  • wiedza techniczna w zakresie produkcji oprogramowania będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • dodatkowe płatne dni urlopu do wykorzystania na wolontariat

  • wynagrodzenie podstawowe + bonus roczny

  • stabilne miejsce pracy w doświadczonym i zgranym zespole PMM

  • dodatkowe benefity z okazji Świąt, Dnia Dziecka, itp.

  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • dedykowany pakiet szkoleń, dni szkoleniowe

  • dofinansowanie do nauki, studiów

  • możliwość pracy z domu, z opcją rozszerzenia (obecnie praca w biurze niewymagana)

  • wysokiej jakości biuro o atrakcyjnej lokalizacji (Ochota)

  • elastyczne godziny pracy

  • usługi konsjerż

  • dofinansowanie do parkingu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • bonusy roczne

Etapy rekrutacji
1

wstępny wywiad telefoniczny

2

rozmowa techniczna przez MS Teams

3

feedback/oferta

Sage Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania dla biznesu, firmą software'ową z ambicjami i jasną ścieżką rozwoju w kierunku rozwiązań chmurowych.

Przewiń do profilu firmy