Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Master Data Lead

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Czy jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do zespołu, który tworzy inżynierię jutra? Szukasz nowych możliwości rozwoju, gdzie będziesz mógł  wykorzystać swoje umiejętności analityczne by administrować danymi, odpowiadać za narzędzia, procesy oraz strukturę danych? Poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko: Product Master Data Lead w Danfoss Cooling.

    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

    Twoje główne obowiązki:

    • Zarządzanie danymi w systemie SAP (narzędzia, procesy, struktura danych)
    • Opracowywanie standardów i procesów zarządzania danymi
    • Udział w kluczowych projektach związanych z zarządzaniem danymi o produkcie (wymagania prawne, nowe systemy, wnioski biznesowe)
    • Nadzorowanie i koordynowanie procesów w zakresie dostępu do danych, transportu danych, składowania danych
    • Ciągłe ulepszanie oraz redukcja złożoności portfolio
    • Wspieranie oraz szkolenie innych użytkowników systemu

    Kogo szukamy:

    Przede wszystkim specjalisty z pozytywnym nastawieniem do pracy, umiejętnością współpracy z innymi zespołami i budowaniem relacji opartych na profesjonalizmie
    • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub techniczne)
    • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu danymi produktu
    • Biegla znajomość systemu SAP
    • Praktyczna znajomość Excel oraz Share Points
    • Dbałość o szczegóły
    • Znajość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
    • Nastawienie na dążenie do celu i poszukiwanie realnych, praktycznych i możliwych do wdrożenia rozwiązań
    • Elastyczność

    We are Engineering Tomorrow

    The world faces growing populations, booming urbanization and rapid climate change. At Danfoss, we engineer ready-to-use solutions to these challenges. We build energy-efficient solutions that reduce food loss and make cities cleaner – using digital technology to make systems smarter and more connected – and we engineer innovative new ways to save energy and transition to clean energy for the good of our climate.

    Join Danfoss

    Danfoss gives you unique opportunities to put your skills to good use, make an impact and shape an exciting career. We encourage employees to take charge, do extraordinary things and run the business like it was their own. Danfoss is a leading technology company where you get to work with – and learn from – expert colleagues with a wide range of professional and cultural backgrounds. Join Danfoss to be part of a world-class team of over 27,000 people in 56 countries that engineer tomorrow and build a better future.

    Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

    Wyrażam zgodę na poniższe oświadczenia dotyczące przetwarzania przez Danfoss moich danych osobowych.

    Przetwarzamy Twoje dane osobowe kładąc szczególny nacisk na ich bezpieczeństwo. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z szczegółami bezpieczeństwa informacji w naszej firmie - Polityka rekrutacji i Polityka Prywatności Danfoss.
    Uprzejmie prosimy o przeczytanie i zaakceptowanie wymienionych formularzy i zasad przed złożeniem aplikacji.

    Niniejszym wyrażam zgodę na:
    • Udostępnianie i przetwarzanie mojej aplikacji i zawartych w niej danych osobowych przez odpowiednich pracowników firmy Danfoss odpowiedzialnych za proces rekrutacji na całym świecie w ramach spółek Grupy Danfoss oraz autoryzowanych partnerów Danfoss. Informacje na temat krajów działania Danfoss Group można znaleźć na stronie www.Danfoss.com.
    • Przechowywanie przez firmę Danfoss mojej aplikacji i wszelkich dodatkowych danych osobowych uzyskanych podczas procesu rekrutacji przez okres 12 miesięcy (dot. osób spoza USA) oraz 36 miesięcy (dot. obywateli USA ubiegających się o pracę w USA) od momentu odrzucenia mojej aplikacji.
    • Informację - Rekrutacja
    • Politykę Prywatności Danfoss
    Niniejszym potwierdzam, że przeczytałem i zrozumiałem treść niniejszego Formularza Zgody – Rekrutacja i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w sposób określony w niniejszym dokumencie.

    W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących polityki prywatności danych w Danfoss, prosimy o kontakt z Group Data Privacy Officer pod adresem [email protected]

    W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Jeśli wycofasz swoją zgodę, Danfoss przerwie przetwarzanie Twoich danych osobowych i usunie je, chyba że będziemy mogli kontynuować przetwarzanie i przechowywanie Twoich danych osobowych na innej podstawie prawnej lub będziemy zobowiązani przez odpowiednie organy do ich przetwarzania w związku z obowiązującymi przepisami. Możesz wycofać swoją zgodę, logując się do swojego profilu, wybierając "Ustawienia konta", a następnie klikając "Usuń moje konto". Pamiętaj, że wycofanie konkretnego wniosku o pracę nie spowoduje usunięcia konta i danych osobowych.