Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Owner

PROGET sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawska 28, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Warszawska 28

Bielsko-Biała

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

  • Scrum

Twój zakres obowiązków

  • Trzymanie w garści procesu rozwoju i doskonalenia nowych funkcjonalności wchodzących w skład naszych flagowych produktów SaaS

  • Zarządzanie Backlogiem Produktu, tworzenie story, epic

  • Zbieranie i precyzowanie wymagań oraz sposobu wykorzystania produktu przez użytkowników

  • Przygotowywanie historii użytkownika

  • Ścisła współpraca z UI/UX

  • Planowanie działań i współpraca z zespołem software developmentu

  • Wspieranie zespołu deweloperskiego w rozumieniu celów, identyfikacji z potrzebami klienta i budowaniu zaangażowania w projekt

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów IT w obszarze software development obejmujące współpracę z kilkuosobowymi zespołami programistycznymi

  • Doświadczenie w pracy w metodologii agile/scrum - must have!

  • Umiejętność mapowania historii użytkowników oraz/lub wykorzystania innych metod opisu złożonych funkcji

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami informatycznymi

  • Doświadczenie w pracy jako Product Owner z przynajmniej 6 osobowym zespołem developerskim

  • Kreatywność i komunikatywność

  • Proaktywność, odpowiedzialność, samodzielność, otwartość na feedback i naukę

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Odpowiedzialność za swój ogródek

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Nie robimy rzeczy bez sensu

  • Możesz liczyć na wsparcie doświadczonych i zaangażowanych ludzi

  • Pracuj zdalnie lub z komfortowego biura

  • Wybierz - umowę o prace lub B2B

  • U nas możesz się szkolić i rozwijać tak jak chcesz

  • Dostaniesz wsparcie mentorów - liderów technicznych

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • darmowe obiady w piątki

Jesteśmy PROGET SOFTWARE - jednym Polskim producentem oprogramowania klasy Enterprise Mobility Managment, w branży cybersecurity. Od 15 lat dostarczamy rozwiązanie pozwalające na bezpieczne zarządzanie urządzeniami mobilnymi w przedsiębiorstwach. Realizujemy projekty dla największych firm działających na rynku polskim i zagranicznym, a naszymi partnerami technologicznymi są takie firmy jak Samsung, Google, Apple, Microsoft.

Sercem naszej firmy jest jej zaangażowany zespół, pracujący w płaskiej strukturze organizacyjnej, złożonej z działów: Developers (Backend, Frontend, Android, QA), DevOps Technical support, Technical support Presales, Business Development, Marketing i Graphic Design. Dynamiczny rozwój obszaru powoduje, że wciąż szukamy nowych osób, chętnych zasilić nasze szeregi. Cechą charakterystyczną zespołu jest duży nacisk na rozwój i ciągłe dokształcanie się. Chcemy być liderem w obszarze, za który odpowiadamy!

Sprawdź czy do siebie pasujemy!

Przewiń do profilu firmy