Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Owner - Business Consultant

ARP Ideas Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • BPMN/UML

  • Bazy danych

Mile widziane

  • Microsoft Dynamics 365

  • SharePoint

  • Jira

  • Azure DevOps

  • Azure

System operacyjny

O projekcie

Szukamy osób, które są zmotywowane do prowadzenia projektów/wdrożeń IT w środowisku międzynarodowym. Projekt, który m.in. poprowadzi nowy Product Owner dotyczy globalnej integracji danych. Najlepiej na tym stanowisku sprawdzi się osoba, która łączy umiejętność komunikacji z biznesem ze zdolnościami technicznymi. Zapewniamy kompleksowe wprowadzenie z zakresu produktów biznesowych firmy Microsoft takich jak Dynamics 365 i SharePoint.

Lokalizacja: Poznań lub zdalnie

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca komunikacja z klientem anglojęzycznym i polskojęzycznym na tematy biznesowe oraz techniczne

  • Koordynacja projektów dla klientów biznesowych

  • Analiza biznesowa oraz rozwiązywanie problemów technicznych

  • Przekładanie wymagań klienta na język techniczny oraz przygotowywanie zadań dla zespołu deweloperskiego

  • Testowanie i prezentowanie wdrażanych rozwiązań klientowi

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w koordynacji projektów w branży IT - min. 2 lata

  • Łatwość w poruszaniu się w tematach technicznych, rozumienie zależności między systemami

  • Język angielski w mowie i piśmie na poziomie min. B2

  • Język polski w mowie i piśmie na poziomie min. B2

  • Komunikatywność, umiejętność łatwego formułowania myśli w formie pisemnej i ustnej

  • Zdolności analityczne, skrupulatność, dociekliwość

  • Znajomość notacji typu UML, BPMN

  • Znajomość SQL

  • Podstawowa wiedza z zakresu baz danych

  • Znajomość Scrum bądź innych metodyk zwinnych

  • Znajomość podstawowych zasad programowania

  • Znajomość systemów CRM, ECM (Microsoft Dynamics 365, SharePoint)

  • Znajomość platformy Jira, Azure DevOps

  • Wiedza z zakresu testów automatycznych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 50+

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę ze specjalistami mającymi ponad 10 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań IT

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez uczestnictwo w projektach opartych o nowoczesne technologie

  • Kompleksowe wdrożenie oraz wsparcie mentoringowe na każdym etapie współpracy

  • Elastyczność co do godzin oraz formy współpracy

  • Współpracę zdalną lub w modelu hybrydowym

  • Stabilną współpracę przy różnorodnych projektach

  • Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, lekcje j. angielskiego, budżet szkoleniowy, imprezy integracyjne, karta MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna i weryfikacja j. angielskiego

2

Spotkanie techniczne z Product Ownerem

3

Rozmowa z przedstawicielem teamu

ARP Ideas od 12 lat specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla biznesu opartego na technologiach Microsoft. Jesteśmy 50 - osobowym zespołem, który przede wszystkim stawia na samodzielność i wspólne zdobywanie cennego doświadczenia. Dzięki współpracy z klientami takimi jak m.in. Solaris Bus & Coach, KRM (marka Ecco) czy Good Food Products, wiemy, jak dostarczać usługi wysokiej jakości.

Przewiń do profilu firmy