Oferta pracy

Product Owner - Digital CRM (m/f)

Santander Bank Polska

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadanie za realizację kampanii CRM zwiększających sprzedaż produktów kredytowych w kanałach cyfrowych

  • wprowadzanie działań podnoszących konwersję, analizowanie ścieżki klienta w procesie zakupowym

  • kierowanie pracy zespołu (squadu) dla optymalnego wykorzystania zasobów

  • realizacja testów A/B i eksperymentów, w celu zwiększania skuteczności realizowanych kampanii

  • zarządzanie komunikacją w kanałach cyfrowych z wykorzystaniem algorytmów i zaawansowanej analityki

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku liderskim w CRM lub sprzedaży w kanałach cyfrowych

  • masz doświadczenie w kierowaniu zespołem, w szczególności w zakresie zarządzania priorytetami, motywowania zespołu do działania

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, które potrafisz wykorzystać do skutecznego rozwiązywania problemów i tworzenia nowych rozwiązań

  • bardzo dobrze znasz język angielski

Mile widziane

  • doświadczenie w instytucji finansowej (w szczególności znajomość produktów i usług bankowych)

  • doświadczenie w rozwoju komunikacji bezpośredniej z Klientem

  • doświadczenie w jednostce analitycznej odpowiedzialnej za analizy efektywności biznesowej

  • znajomość zwinnych metod pracy (Agile)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Chcesz być częścią zespołu tworzącego najlepszy CRM w bankowości?

Interesują Cię nowe trendy i praktyki wykorzystywane w kanałach cyfrowych?

Potrafisz przekonać innych do swojej wizji? Lubisz wyzwania?

Jeśli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi „TAK”, dołącz do naszego Tribe CRM w Agilowym środowisku pracy.