Oferta pracy

Product Owner dla BOK

Integer Group Services Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wielicka 28/b

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • udoskonalanie i tworzenie strategii rozwoju systemów Biura Obsługi

  • zarządzanie produktem przy współpracy z kierownikami obszarów

  • tworzenie koncepcji projektów rozwojowych, wstępnych analiz wykonywalności, harmonogramów dla optymalizacji i usprawniania CX w obszarze BOK,

  • zarządzanie czasem, zakresem, budżetem w cyklu rozwoju systemów włącznie ze wsparciem przy przygotowaniu dokumentacji projektowej, umów, SLA,

  • komunikacja/współpraca z Key Userami, zespołami IT oraz dostawcami zewnętrznymi w zakresie analizy wymagań oraz rozwiązań,

  • zarządzanie zewnętrzną i wewnętrzną komunikację wraz z prowadzeniem spotkań, statusów, demo,

  • analiza rynku i konkurencji, śledzenie aktualnych trendów i zmian

Nasze wymagania

  • doświadczenie we wdrażaniu produktów i projektów w organizacji

  • szybkość reagowania na sytuacje kryzysowe i zdolność do pracy pod presją czasu.

  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z dostawcami zewnętrznymi.

  • proaktywne podejście do innowacji wraz determinacją do realizacji.

  • umiejętność przekładania założeń biznesowych na możliwości technologiczne i odwrotnie.

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożlwiającym rozumienie dokumentacji technicznej oraz komunikacji z interesariuszami

Mile widziane

  • doświadczenie w roli IT Product Owner / IT Project Manager

  • certyfikaty PO (PSPOII/PSMII będzie dużym atutem; PSPOI/PSMI/inny dla PO lub ukończone kursy/szkolenia dla PO)

  • wykształcenie w obrębie IT

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce - lidera w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych

  • Rozwój i realizację projektów o globalnym zasięgu

  • Dofinansowanie do benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Nieformalną atmosferę i zgrany zespół.

  • Rywalizację i zabawę na wspólnych eventach, w tym sportowych: Runmageddon, Poland Business Run.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Stale poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Chcesz dołączyć do #TeamInpost i pomóc nam w budowaniu jeszcze większej sieci logistycznej? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy, mamy dla Ciebie mnóstwo wyzwań w świetnym zespole!

Przewiń do profilu firmy