Oferta pracy

Product Owner (E-commerce)

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

  • Magnacka 15A, Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Magnacka 15A

Kowale (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • definiowanie i analizowanie wymagań biznesowych dotyczących rozwoju platformy E-commerce (Magento 2),

  • sporządzanie dokumentacji wymagań biznesowych,

  • zarządzanie budżetem projektowym oraz rozwojem produktu (zakres, roadmapa, cele),

  • współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi dostawcami w zakresie rozwoju i utrzymania platformy E-commerce,

  • weryfikacja wycen i zakresu zlecanych prac,

  • przeprowadzanie testów produktu.

Nasze wymagania

  • wysoka świadomość biznesu oraz doświadczenie w obszarze E-commerce,

  • dobre rozumienie procesów zarządzania produktem (discovery, roadmapa, priorytetyzacja, zarządzanie backlogiem),

  • praktyczna znajomość Magento 2,

  • znajomość technologii webowych oraz zagadnień UX/UI,

  • doświadczenie w pisaniu dokumentacji funkcjonalnej,

  • wysokie umiejętności współpracy,

  • konsekwencja w dążeniu do realizacji określonych celów.

To oferujemy

  • atmosferę jak w "home",

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie formę współpracy oraz w jednej z największych firm z branży home decor w kraju,

  • bezpośredni wpływ na kształt wdrażanych rozwiązań,

  • bliską współpracę z biznesem,

  • udział w wielu ciekawych projektach,

  • możliwość przystąpienia do opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy liderem branży home decor w Polsce. Od 25 lat zajmujemy się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz. Kreujemy trendy aranżacyjne nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym. Zarządzamy rozpoznawalną marką home&you oraz Essex.

Jeśli chcesz podjąć ciekawe wyzwania zawodowe, posiadasz doświadczenie na stanowisku Product Ownera zdobyte w branży e-commerce, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy