Oferta pracy

Product Owner

Wakacje.plO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • udział w wewnętrznym projekcie tworzenia aplikacji zarządzającej ofertą w systemach Wakacje.pl;

  • definiowanie biznesowego zakres cyfrowego repozytorium contentu;

  • wytyczenie kierunków rozwoju bazy danych turystycznej i nie tylko, dla naszych klientów oraz funkcjonalności wirtualnego magazynu produktów;

  • kształtowanie i określanie założeń biznesowych nowoczesnego modelu zarządzania contentem w celu automatyzacji tworzenia i utrzymania treści;

  • koordynacja procesów powstających w poszczególnych etapach projektu, między sobą oraz z innymi procesami w firmie;

  • analizowanie dużych zbiorów danych w poszukiwaniu prawidłowości i zależności, które pozwolą na ich standaryzacje;

  • poszukiwania, konsultacja i zatwierdzanie rozwiązań na poszczególnych etapach projektu - współpraca z zespołem contentu, właścicielami biznesowymi, project managerami oraz zespołem developerskim;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze e-commerce - rozwój i utrzymanie treści contentu dużych zbiorów danych;

  • podstawowa wiedza na temat standaryzacji i mapowania danych od wielu dostawców;

  • podstawowa znajomość SEO;

  • komunikatywność i otwartość na współpracę;

  • ciekawość, dociekliwość, dokładność, fantazja oraz #energia;

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji projektów IT;

  • znajomość procesów wdrażania aplikacji;

  • znajomość zasad działania branży turystycznej;

To oferujemy

  • pełne wdrożenie i wsparcie w procesie adaptacji oraz w trakcie codziennej pracy;

  • ciekawe i nowe doświadczenie, zdobycie unikalnych kompetencji;

  • pracę w zespołach interdyscyplinarnych pozwalającą na wymianę doświadczeń i pozyskiwanie cennej wiedzy;

  • zespół projektowy, który będzie wspierał Cię na każdym etapie prac podczas codziennej realizacji zadań;

  • samodzielność i możliwość wykazania się inicjatywą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja On-line

2

Selekcja aplikacji

3

Spotkanie z pracownikiem HR i Managerem

4

Informacja zwrotna

5

Formularze osobowe

6

Podpisanie umowy

7

Welcome Pack

8

Szkolenie/OnBoarding

Wakacje.pl

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Jesteśmy pierwszą platformą sprzedaży wycieczek w Polsce i jedną z największych firm w branży. W ciągu 22 lat zaufało nam ponad 1 000 000 Polaków. Nasz zespół dba o #ZROZUMIENIE KLIENTA. Stawiamy przed sobą cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI. Szukamy nowych rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy