Oferta pracy

Product Owner

Grupa 3S (3S SA 3S Data Center SA)O firmie

  • Ligocka 103, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Grupa 3S (3S SA 3S Data Center SA)

Ligocka 103

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji typu CRM i service delivery workflow w Grupie 3S oraz udział w nowych projektach z zakresu rozwoju oprogramowania

  • Identyfikowanie potrzeb interesariuszy

  • Przygotowywanie opisów funkcjonalności

  • Zarządzanie backlogiem produktu i współpraca z zespołem developerskim

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w roli Product Ownera w metodykach zwinnych, najchętniej w branżach IT, Telco lub pokrewnych technicznych

  • Praca wg framework-u SCRUM i identyfikacja z jego zasadami

  • Podejście zadaniowe i nastawienie na maksymalizację wartości produktu

  • Wyksztalcenie o profilu inżynierskim i/lub zorientowanie na zagadnienia techniczno-inżynieryjne

  • Doświadczenie programistyczne

  • Umiejętność efektywnej i systemowej współpracy z zespołem developerskim i interesariuszami

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne

  • Precyzyjne formułowanie wymagań oraz umiejętne przekładanie ich na user stories

  • Myślenie analityczne, orientacja na istotne detale

  • Podejście negocjacyjne i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Samoorganizacja i dobre zarządzanie czasem, właściwe ustalanie priorytetów

  • Znajomość BPMN

  • Umiejętność projektowania makiet UI

Mile widziane

  • Znajomość UX, framework-u Symfony i wzorców projektowych

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwania zawodowe i kontakt z najnowszymi technologiami

  • Pełną dynamiki i różnorodnych zadań pracę w nowoczesnym biurze

  • Współpracę z ludźmi zaangażowanymi w pracę i posiadającymi ciekawe pasje

  • Narzędzia i szkolenia zgodne z przyjętymi standardami na tym stanowisku

  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub współpracy B2B

  • Ubezpieczenie na życie

  • Bogaty pakiet medyczny w Luxmed (możliwość rozszerzenia na rodzinę)

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego

  • Bezpłatne, łatwo dostępne miejsce parkingowe

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień