Oferta pracy

Product Owner

E NET PRODUCTION sp. z o.o.

12 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bracka 28a, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Bracka 28a

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

  • Scrum

Mile widziane

  • Jira

  • Google Analytics

  • Ms Excel

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wizji i wartości produktu oraz angażowanie w ten proces klienta.

  • Prowadzenie prezentacji dla klienta oraz spotkań mających na celu ustalenie zakresu prac nad systemem oraz kryteriów akceptacji.

  • Komunikowanie klientowi zewnętrznemu obszarów ryzyka, związanych z aspektami technicznymi, przedstawianie propozycji optymalnych rozwiązań i prowadzenie negocjacji.

  • Dokładanie wszelkich starań mających na celu umożliwienie developerom pracy zgodnie ze sprintem, prowadzenie prac zgodnie z metodykami zwinnymi.

  • Przygotowanie produktu do uruchomienia i raportowanie efektów projektów już zrealizowanych.

  • Współpraca z Developerami, Project Managerami, Product Ownerami, Scrum Masterami oraz E-Commerce System Consultantami.

  • Nadzorowanie prac E-Commerce System Consultantów oraz wskazywanie obszarów do dalszego rozwoju w zakresie współpracy z klientem zewnętrznym.

  • Prowadzenie prezentacji, szkoleń dla członków organizacji związanych ze swoim obszarem specjalizacji.

  • Raportowanie postępów wśród zespołów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Product Ownera lub pokrewnym, zdobyte w branży IT.

  • Doświadczenie w organizacji wykorzystującej rozwiązania Agile/SCRUM, pozwalające między innymi na efektywną pracę nad backlogiem produktu z Developerami.

  • Znajomość branży e-commerce i/lub praktyczna znajomość systemów sprzedażowych, logistycznych, transportowych, contact center lub programów lojalnościowych.

  • Umiejętności w zakresie efektywnego prowadzenia zespołu, zarządzania produktem i budżetem.

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne pozwalające na sprawną współpracę z członkami zespołu i klientem.

  • Nastawienie na cel oraz umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (B2).

  • Znajomość takich narzędzi jak: Google Analytics, MS Excel i JIRA.

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

  • Doświadczenie programistyczne.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w branży e-commerce, gdzie dostarczane są każdego dnia rozwiązania dla dużych, znanych marek.

  • Udział w rozwojowych projektach wewnętrznych ENP (praca z najlepszymi specjalistami w branży) izewnętrznych (praca dla klientów ENP).

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie - jesteśmy otwarci na różne formy współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie).

  • Pakiet benefitów (w tym ubezpieczenie medyczne MEDICOVER, grupowe na życie PZU, pakiet sportowy Medicover SPORT).

  • Szkolenia i rozwój osobisty.

  • Konwersacje w języku angielskim z Native Speakerem pracującym na co dzień w siedzibie ENP.

  • Pracę w nowoczesnym biurze w dobrze skomunikowanej części Katowic (obecnie natomiast wszyscy pracujemy w 100% zdalnie, do odwołania).

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i świetnych ludzi wokół z ciekawymi zainteresowaniami.

Jeśli chcesz podjąć ciekawe wyzwanie zawodowe, posiadasz doświadczenie na stanowisku Product Ownera zdobyte w branży e-commerce i/lub IT związanej z rozwojem/wdrożeniem systemów CRM, miałaś/eś okazję dzielić się swoją wiedzą między innymi poprzez prowadzenie różnego rodzaju szkoleń wewnętrznych to zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i odpowiedz na nie jak najszybciej.

Przewiń do profilu firmy