Oferta pracy

Product Owner

ONWELO S.A.

  • Prądnicka 20A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ONWELO S.A.

Prądnicka 20A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie wizji produktu oraz realizowanie długofalowej strategii rozwoju produktu

  • Nadawanie kieruneku pracy zespołom scrumowym odpowiedzialnym za wdrożenia, ustalanie priorytetów, kontrolę harmonogramu, prace projektowe oraz zarządzanie backlogiem

  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnej dla zespołu programistów

  • Odpowiadanie za dekompozycję wymagań dla zmian funkcjonalnych

  • Współpraca z projektantami UX/UI przy tworzeniu interfejsów użytkownika

  • Współpraca z partnerami przy tworzeniu nowych funkcjonalności

  • Ocenianie ryzyka projektu i zarządzanie nim

  • Prowadzenie bieżącej komunikacji z interesariuszami w sprawie postępów w rozwoju produktu i poziomu realizacji celów biznesowych

  • Monitorowanie i ewaluowanie wdrażanych rozwiązań, odpowiadać za kompletną dokumentację produktową

  • Uczestniczenie w innowacyjnym projekcie badawczo-rozwojowym

Nasze wymagania

  • Masz min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Product Ownera, Product Managera lub pokrewnym, zdobyte w branży IT

  • Posiadasz praktyczną wiedzę w zakresie wykonywania analizy wymagań (specyfikacja w zwinnym modelu produkcji oprogramowania, jego cele i odbiorcy, techniki zbierania wymagań, struktura specyfikacji itp.)

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w projektach realizowanych z wykorzystaniem metodyk zwinnych (zwłaszcza Scrum, SAFe, LeSS)

  • Umiesz opisywać user stories w jasny i zrozumiały sposób

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu backlogiem zespołu deweloperskiego

  • Jesteś zespołowym graczem i posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Znasz metodologię zarządzania projektami lub portfelami (PRINCE2, PMBOK, MoP itp.)

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu projektami w środowisku B+R – mile widziane

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa HR-owa

2

2. Rozmowa merytoryczna