Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Product Owner

Grupa PracujO firmie

13 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Promienistych 1, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Grupa Pracuj

Promienistych 1

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

  • Jira

Twój zakres obowiązków

Jako Product Owner w Grupie Pracuj będziesz pracować nad rozwojem aplikacji i systemów wspierających pracodawców.

Chcemy pomóc im w dotarciu do idealnych kandydatów a także w komunikacji z nimi.

Dołączysz do zespołu składającego się z 8 innych PO, a pracować będziesz w dziale rozwoju produktu ramię w ramię z Product Designerami, Developerami i Testerami.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej cztery lata doświadczenia w rozwijaniu produktów cyfrowych jako Product Owner

  • Masz doświadczenie w zwinnym prowadzeniu projektów cyfrowych przez wszystkie cykle ich życia, od analizy, planowanie aż po wdrożenie i ich utrzymanie

  • Sprawnie zarządzasz backlogami produktów, w tym tworzeniem oraz priorytetyzacją zadań

  • Potrafisz działać efektywnie w dynamicznym środowisku pracy

  • Potrafisz zmotywować i skutecznie działać z zespołem developerskim

  • Jesteś mistrzem współpracy z wewnętrznymi interesariuszami, a tłumaczenie aspektów biznesowych na język technologii, a technologicznych na biznesowy to dla ciebie chleb powszedni

  • Umiesz pogodzić oczekiwania biznesowe z najlepszym doświadczeniem funkcjonalnym dla użytkowników rozwijanych serwisów czy aplikacji

  • Chcesz wziąć na siebie odpowiedzialność za wytwarzane produkty

  • Bez problemów komunikujesz się i korespondujesz w języku angielskim

To oferujemy

  • wewnętrzne szkolenia rozwojowe

  • możliwość pracy zdalnej

  • system kafeteryjny (bilety do kina, teatru, karta Multisport)

  • polisa na życie

  • opieka medyczna z pakietem dentystycznym i możliwością pakietu rodzinnego

  • pracowniczy program emerytalny (PPE)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Rekruterem/ HRBP

2

Zadanie domowe

3

Spotkanie z przełożonym i Dyrektorem działu

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy