Oferta pracy

Product Owner

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.O firmie

  • Zbąszyńska 3, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Szczegółowe przygotowywanie i wdrażanie strategii rozwoju produktu

  • Przygotowywanie oraz zarządzanie backlog’iem produktu

  • Stworzenie precyzyjnej i klarownej Roadmapy produktu oraz planowanie sprintów

  • Współpraca z kierownikiem projektu, interesariuszami oraz zespołem developerskim

  • Analiza potrzeb użytkowników i założeń biznesowych

  • Wybór rozwiązań spełniających wymagania biznesowe

  • Analiza innowacji, śledzenie nowych trendów i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • jesteś doświadczonym Product Owner'em i potrafisz samodzielnie prowadzić projekty, (doskonale, jeśli w branży logistycznej, farmaceutycznej)

  • masz minimum 3-letnie doświadczenie we wdrażaniu nowych funkcjonalności i produktów (szczególnie w obszarze e-commerce ),

  • masz doświadczenie w prowadzeniu projektów w metodykach zwinnych,

  • potrafisz stawiać precyzyjne wymagania oraz umiejętnie przekładasz je na user stories,

  • jesteś elastyczny/a i łatwo wchodzisz w nowe role - od Project Ownera przez Testera itd... jeśli sytuacja tego wymaga,

  • jesteś zorientowany na osiąganie celów,

  • jesteś otwarty na nowe rozwiązania i naukę,

  • masz wysokie zdolności komunikacyjne, organizacyjne i analityczne;

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta sportowa

  • karty upominkowe

  • dostęp do platformy z e-bookami i audiobookami

  • prywatna opieka medyczna

  • 80% rabatu na leki na receptę

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Rekrutacja techniczna

3

Rekrutacja zdalna

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE

Przez 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

Przewiń do profilu firmy

*Pelion Healthcare Group to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA- sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.