Oferta pracy

Product Owner

Worksmile

umowa o pracę
11 00013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google Analytics

  • Hotjar

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

  • Figma

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy definiowaniu wizji rozwoju produktu, planów i możliwości. W szczególności związanych z komunikacją i funkcjami społecznościowymi

  • prowadzenie projektów których celem jest tworzenie nowych oraz rozwój istniejących funkcji w produkcie

  • analiza danych wykorzystania produktu i jego poszczególnych modułów z Google Analytics, Hotjar i innych

  • w przypadku zapotrzebowania prowadzenie warsztatów z klientami w celu analizy i zdefiniowania biznesowej koncepcji rozwoju produktu

  • bliska współpraca z zespołem developerskim przy planowaniu i priorytetyzacji zadań

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia w pracy z produktami SaaS, jako project manager lub product owner

  • wiesz jak walidować hipotezy i badać skuteczność nowych zmian

  • masz analityczne i proaktywne podejście do pracy i pojawiających się problemów

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną i prawidłową komunikację z zewnętrznymi partnerami (min. B2)

  • podejmujesz bieżące działania myśląc o efektach w dłuższej perspektywie

  • doświadczenie techniczne dotyczące rozwoju oprogramowania i umiejętność rozmawiania z programistami zadając odpowiednie pytania

  • znajomość trendów aplikacji społecznościowych oraz systemów komunikacji wewnątrzfirmowej

  • znajomość i doświadczenie w pracy z narzędziami: Jira, Confluence, Figma

To oferujemy

  • pracę zdalną bądź stacjonarną/hybrydową w nowoczesnym biurze w: Łodzi lub Warszawie

  • dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia (UoP, UoZ, B2B)

  • realny wpływ na wizję produktu i jego rozwój

  • duże wsparcie i zaangażowanie ze strony zespołu

  • przestrzeń, w której rzeczywiście można się realizować osobiście i jednocześnie mieć poczucie, że robi się coś więcej dla innych – realizujemy misję poprawy dobrostanu ludzi we współpracy z pracodawcami

  • będąc częścią naszej aktywnej społeczności będziesz zarabiać punkty, które wykorzystasz na dostępne w naszej platformie benefity, np. bilety do kin, bony do sklepów i setki innych. Jednym zdaniem, zapłacimy Ci za bycie zdrowym

  • i aktywnym

  • okazjonalne bonusy kwotowe do wykorzystania w naszym systemie kafeteryjnym, np. w dniu Twoich urodzin

  • elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej oraz czasem na załatwienie swoich spraw prywatnych (fryzjer, dentysta itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Worksmile

Jesteśmy firmą technologiczną, której celem jest zrewolucjonizowanie obszaru budowania kultury organizacyjnej. Nasze oprogramowanie pomaga setkom firm rozwijać swój obszar benefitów pracowniczych, well-beingu oraz komunikacji wewnątrzfirmowej oraz ponad 150 000 pracownikom w ponad 30 krajach czuć się zmotywowanym, zauważonym i docenionym w miejscu pracy.

Rośniemy kilkaset procent rocznie. Zostaliśmy docenieni przez wiele lokalnych i globalnych rankingów startupów, a nasz zespół stale się powiększa, dlatego poszukujemy utalentowanych osób o różnych perspektywach i doświadczeniach życiowych, którzy dołączą do Worksmile i będą budować lidera rynku benefitów w Polsce i Europie.

Przewiń do profilu firmy

O pracy u nas:

Pracujemy w kilkunastoosobowym dziale produktowym, który posiada pełen przekrój kompetencji od koncepcyjnych po techniczne. Równolegle realizujemy kilka projektów, dzięki czemu regularnie i cyklicznie dostarczamy nowe wartości naszym użytkownikom.