Oferta pracy

WEB BESPOKERS FILIP KOTLARZ

Product Owner

WEB BESPOKERS FILIP KOTLARZO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 13 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca i dostarczanie wartości biznesowych dla naszych klientów,

  • przejęcie odpowiedzialności za produkt, bieżące i stałe ulepszanie produktu,

  • budowanie stałych relacji biznesowych, zbieranie i analiza potrzeb klienta, identyfikacja szans i ryzyk, sugerowanie rozwiązań i koncepcji w oparciu o uwagi zgłaszane przez klienta,

  • tworzenie strategii i specyfikacji, kierowanie produktem i jego funkcjonalnościami, wykonywanie testów i wdrożeń,

  • definiowanie i zarządzanie backlogiem,

  • tworzenie user stories, planów działania, priorytetów, weryfikacja realizacji sprintu z uwzględnieniem potrzeb klienta,

  • współpraca z zespołem developerskim, uczestnictwo w spotkaniach zespołu i spotkaniach z klientami (1-2 razy w tyg. w godzinach popołudniowych/wieczornych).

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnych stanowiskach (Scrum Master, Product Owner, Product Manager) w branży IT,

  • komunikujesz się biegle w języku angielskim,

  • posiadasz doświadczenie zawodowe we współpracy z anglojęzycznym klientem biznesowym (zbieranie potrzeb, prowadzenie negocjacji),

  • posiadasz dogłębną wiedzę i zrozumienie metodologii zwinnych (SCRUM/Kanban),

  • znasz etapy życia cyklu produktów, jesteś zorientowany na szczegóły i strategiczne myślenie,

  • znasz narzędzia do zarządzania projektami,

  • jesteś kreatywny, pracowity, proaktywny, terminowy, potrafisz zarządzać projektami na każdym etapie,

  • jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze, z uwzględnieniem dostępności w godzinach popołudniowych/wieczornych 1-2 razy w tygodniu,

  • posiadasz umiejętności analityczne i techniczne, pozwalające na sprawną komunikację z programistami przy realizacji zadań.

To oferujemy

  • pracujesz zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie,

  • Twój czas pracy jest elastyczny,

  • współpracujesz z małym, młodym i przyjaznym zespołem, otwartym na Twoje pomysły i sugestie,

  • jesteśmy na etapie intensywnego rozwoju, a Twoja praca będzie miała realny wpływ na dalszy rozwój firmy,

  • pracujesz na najnowszych technologiach i narzędziach, uczestnicząc w projektach IT dla klientów z USA, Kanady, Europy Zachodniej i Australii,

  • otrzymujesz pełne zaufanie, samodzielność i swobodę w działaniu/podejmowaniu decyzji,

  • pracujesz z zespołem, który chętnie zaoferuje Ci swoje wsparcie merytoryczne i praktyczne,

  • oferujemy różne formy współpracy, dostosowane do Twoich potrzeb (umowa zlecenie, kontrakt B2B),

  • otrzymujesz rynkowe wynagrodzenie, które uzależnione jest od Twoich doświadczeń i umiejętności.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Web Bespokers jest działającą na rynku międzynarodowym firmą programistyczną. Zajmujemy się projektowaniem, implementacją i wdrażaniem aplikacji webowych. Naszą misją jest tworzenie rozwiązań szytych na miarę, idealnie dopasowanych do oczekiwań klienta oraz obsługa klienta dająca mu poczucie komfortu i wyjątkowości.

Tworzymy zespół w atmosferze szacunku, szczerości i wzajemnego zaufania. Działamy odpowiedzialnie, transparentnie, w sposób zorganizowany, służąc sobie wzajemnie pomocą i wyrozumiałością. Dbamy o zapewnienie komfortowych warunków pracy; pracujemy zdalnie, unikamy stresu i pracy pod presją czasu, szanujemy czas wolny.

Przewiń do profilu firmy