Oferta pracy

Product Owner - Microsoft Dynamics AX

Benefit Systems S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Dynamics

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, zarządzanie backlogiem, współpraca z wykonawcami, monitorowania postępu prac;

  • Badanie i analiza potrzeb oraz wymagań Użytkownika;

  • Ustalanie celów sprintów, przygotowanie zadań oraz opisywanie wymagań;

  • Ścisła współpraca z zespołem wytwórczym, Project Managerem, Scrum Masterem, Sponsorem, Finansami, zespołami wsparcia użytkowników oraz innymi działami i zespołami zaangażowanymi w produkt;

  • Dbanie o zapewnienie dokumentacji produktowej i jej aktualizacji wraz z rozwojem produktu;

  • Komunikacja i szkolenia związane z produktem.

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia w roli Product Ownera, konsultanta finansowego systemów ERP lub zbliżonym stanowisku?

  • Znasz system Microsoft Dynamics AX lub inne systemy ERP?

  • Wiesz jak działają systemy klasy BPM?

  • Znasz zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania?

  • Masz doświadczenie w pracy z JIRA/Confluence?

  • Posiadasz wiedzę z zakresu finansów i księgowości? Twoimi głównymi interesariuszami będzie obszar finansów i księgowości;

  • Doskonale odnajdujesz się w zmieniającym się otoczeniu, posiadasz zdolności przywódcze i potrafisz samodzielnie podejmować decyzje?

  • Świetnie komunikujesz i potrafisz dostosować prezentowaną informację do odbiorców na różnych szczeblach organizacji?

  • Potrafisz wyciągać wnioski i szukać alternatywnych rozwiązań?

  • Bez problemu łapiesz wspólny rytm z zespołem oraz innymi osobami, z którymi współpracujesz w organizacji?

  • Osiągasz wysokie noty za styl współpracy i zawsze grasz fair play?

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Czeka na Ciebie umowa o pracę;

  • Nasze biuro mieści się w Warszawie przy Rondzie Daszyńskiego - pracujemy w modelu hybrydowym;

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance;

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowanie do śniadania;

  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy

  • korzystamy wtedy z karty BenefitLunch;

  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego;

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy w Benefit Systems;

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w biurze;

  • Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną oraz możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia,

  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci;

  • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24;

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć dostęp do tańszych biletów do kina i teatru;

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia;

  • W Benefit Systems Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

  • program wsparcia psychologicznego

  • planszoteka firmowa