Oferta pracy

Product Owner (Payments Team)

Booksy International Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Product Ownera, który dołączy do teamu Payments zajmującego się:

• Budową systemu płatności online (w Europie i Stanach Zjednoczonych), który umożliwia użytkownikom Booksy płatności za usługi za pomocą aplikacji.

• Implementacją nowych integracji płatniczych w celu rozszerzenia oferty dla użytkowników w aplikacji Booksy oraz w salonach naszych klientów (terminal płatniczy)

• Testowaniem nowych koncepcji na zbudowanie łatwiejszego oraz bardziej intuicyjnego flow płatnościowego dla użytkowników.

• Utrzymaniem oraz rozwojem obecnych integracji.

To zespół Payments jest odpowiedzialny za ewolucję Booksy z platformy, na której klienci rezerwują wizyty, na platformę transakcyjną umożliwiającą także dokonanie za nie płatności.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie docelowego kształtu modelu płatności konsumenckich w Booksy zarówno w aplikacji jak i na miejscu z udziałem naszych terminali.

  • Budowanie roadmapy rozwoju usług płatności i jej egzekucja.

  • Współpraca z Project Managerami, specjalistami UX oraz zespołami deweloperskimi.

  • Prowadzenie analiz rozwiązań konkurencji.

  • Opomiarowanie procesów płatności.

  • Realizacja celów biznesowych związana ze skalowaniem modelu płatności.

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu produktem.

  • Sprawczość w kreowaniu i realizacji wizji produktowej.

  • Umiejętność sekwencjonowania zadań oraz nadawania priorytetów.

  • Doświadczenie z procesami płatności i usługami cyfrowymi.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciąganie wniosków.

  • Umiejętność pracy w dynamicznej kulturze macierzowej.

  • Świetne umiejętności komunikacyjne.

  • Nuta szaleństwa i przełamywania stereotypów.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności.

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała).

  • Pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy.

  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 7 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • darmowe zajęcia online z języka angielskiego

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy