Logo Pracuj.pl

Product Owner

x-kom sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych i poza funkcjonalnych dla tworzonych funkcjonalności
  • Pracę z zespołami SCRUM jako Product Owner
  • Zbieranie i analizę wymagań oraz przygotowywanie user strories
  • Walidację wykonywanych user stories
  • Utrzymanie i określenie priorytetów elementów product backlogu
  • Planowania sprintu wraz z zespołami scrumowymi
  • Pomoc w organizacji spotkań zespołu w ramach SCRUM
  • Współpracę z IT Program Managerem przy wyznaczaniu celów dla zespołu oraz realizacji innych działań
  • Współpracę z pozostałymi działami/pracownikami firmy
  • Merytoryczne wsparcie zespołu programistycznego
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Usprawnienie procesów w obszarze budowy i rozwoju oprogramowania

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad SCRUM
  • Umiejętność przekładania potrzeb biznesowych na język technologii oraz skutecznego określania priorytetów
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji
  • Znajomość technologii informatycznych w stopniu pozwalającym na zrozumienie zespołu i środowiska pracy
  • Umiejętności analityczne
  • Dbałość o detale i wyczucie estetyczne
  • Dobra organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość branży retail/e-commerce
  • Znajomość GIT
  • Znajomość zagadnień ALM
  • Zainteresowanie rynkiem nowych technologii związanych z powstawaniem oprogramowania lub innych obszarów IT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej lub częściowo zdalnej
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Komfortowe warunki pracy (game room, chill room, pyszną kawę)

Benefity

  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Product Owner, pomorskie