Oferta pracy

Product Owner

Żabka Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb biznesowych i definiowania wymagań dla zespołu technologicznego

  • Ścisła współpraca w zespole odpowiedzialnym za rozwiązania cyfrowe

  • Koordynowanie działań mających na celu realizację projektu i pełna odpowiedzialność za powierzony produkt

  • Współpraca z interesariuszami produktu w celu lepszego poznania i priorytetyzacji ich potrzeb

  • Bieżąca współpraca z dostawcami zaangażowanymi w projekt (zarówno klienci wewnętrzni, jak i zewnętrzni)

  • Udział w testach wdrażanych rozwiązań i przekazaniu nowych funkcji do biznesu

  • Monitorowanie wdrożeń nowych produktów oraz wskaźników i realizacji założonych celów, identyfikowanie miejsc wymagających usprawnień lub zmian

  • Komunikacja z zespołem technicznym (m.in. IT, developerzy)

  • Wsparcie obsługi zgłoszeń (III linia)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów na styku sprzętu i oprogramowania

  • Doświadczenia w koordynowaniu, planowaniu prac i monitorowaniu postępów

  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań

  • Umiejętność pracy w zespole oraz szybkiego podejmowania decyzji

  • Doskonała komunikatywność oraz znajomość technik prezentacji

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne (własne i prac zespołu projektowego)

  • Nastawienie na spełnianie celów stawianych przez klienta wewnętrznego

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Chęć rozwoju zawodowego

  • Chęć realizacji niesamowitych wyzwań i bardzo ciekawych projektów

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w branży retail, e-commerce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy