Oferta pracy

Product Owner

Systell spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • Wielka 18, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wielka 18

Stare Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Contact Center

  • CRM

  • ERP

  • Ticketing Systems

  • UX/UI

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie wizji produktu oraz dbałość o jej utrzymywanie

  • Zbieranie potrzeb rozwoju produktu od zespołów Handlowy, Wsparcie, Wdrożenia, Testy

  • Utrzymywanie roadmapy produktu

  • Utrzymanie backlogu produktu dla zespołu developerskiego

  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych dla zespołu developerskiego

  • Współpraca z zespołem UX/UI przy opracowywaniu funkcji

  • Współpraca z zespołem technicznym przy opracowaniu funkcji

  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym przy opracowywaniu nowych funkcji

  • Planowanie z zespołem DEV backlog wersji produktu oraz terminów wydania wersji

  • Współprace z zespołem testów w testach biznesowych funkcjonalności

Nasze wymagania

  • Wiedza funkcjonalna systemów klasy Contact Center, CRM, ERP, Ticketing Systems

  • Wiedza o procesie wytwarzania oprogramowania w modelu zwinnym

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami

  • Znajomość języka angielskiego - swobodne czytanie tekstów (co najmniej B2)

  • Umiejętność tworzenia przejrzystych i prostych scenariuszy użycia (user stories)

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie przełożonego

  • Rozwój i szkolenia wewnątrz firmy,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych ( karta Multisport, Ubezpieczenie na życie )

  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa rekrutacyjna online

2

2. Test/Quiz online

3

3. Informacja zwrotna w ciągu 2 tygodni

4

4. Telefon o współpracy lub informacja mailowa o rezygnacji

Lubisz pomagać ludziom wykorzystując swoją wiedzę z IT? Umiesz przekładać potrzeby biznesowe na rozwiązania w systemach informatycznych? A może masz talent do zarządzania projektami?

Z SysTell sp. z o.o. sp. k. połączysz swoją pasję z pracą! Dołącz do nas i rozwijaj się z nami! Jeżeli lubisz mieć wpływ na swoją pracę, cenisz sobie brak sztywnych reguł i chcesz pracować ze specjalistami o pozytywnym podejściu do życia i świata, to nasze biuro stoi dla Ciebie otworem. Dołącz do nas, daj upust swoim pomysłom i przekonaj się, że zespół wdrożeniowy może sprawnie działać w luźnej atmosferze. Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy